 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-06-2024 10:05 | vijayubha (2 punktów) | Jak wzmocnić moją wiarę? | Potrzebuję pomocy.
Na początek myślę, że warto wspomnieć, że jestem osobą autystyczną, co bardzo utrudnia mi radzenie sobie z subiektywną stroną rzeczy; wiele sytuacji wymaga wyjaśnienia, abym je naprawdę zrozumiał.
Zawsze bardzo interesowałem się wiarą chrześcijańską. Jako dziecko zostałam umieszczona w szkole protestanckiej i tam mimo wszystko poczułam bliskość Boga. Zawsze jednak czułem, że czegoś brakuje, co teraz interpretuję jako brak Eucharystii, Maryi i wszystkiego, czego protestantyzm zaprzeczył katolicyzmowi.
Dziś czuję się oddalona od Boga i bardzo chcę się do Niego zbliżyć. Chcę chodzić na katechezę, przyjąć chrzest... Ale czuję, że moja wiara jest słaba, właśnie dlatego, że potrzebuję znaków fizycznych i oczywistych, i nie wiem, jak temu zaradzić... Czytałem, że powinniśmy Nie proszę Boga o znaki, ale naprawdę czuję w sercu, że ich potrzebuję. Czy ktoś kiedyś przechodził przez podobną sytuację? Potrzebuję rady. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| vijayubha (2 punktów) | > Potrzebuję pomocy.> Na początek myślę, że warto wspomnieć, że jestem osobą autystyczną, co bardzo utrudnia mi radzenie> sobie z subiektywną stroną rzeczy; wiele sytuacji wymaga wyjaśnienia, abym je naprawdę zrozumiał.> Zawsze bardzo interesowałem się wiarą chrześcijańską. Jako dziecko zostałam umieszczona w szkole> protestanckiej i tam mimo wszystko poczułam bliskość Boga. Zawsze jednak czułem, że czegoś brakuje,> co teraz interpretuję jako brak Eucharystii, Maryi i wszystkiego, czego protestantyzm zaprzeczył> katolicyzmowi.> Dziś czuję się oddalona od Boga i bardzo chcę się do Niego zbliżyć. Chcę chodzić na katechezę,> przyjąć chrzest... Ale czuję, że moja wiara jest słaba, właśnie dlatego, że potrzebuję znaków> fizycznych i oczywistych, i nie wiem, jak temu zaradzić... Czytałem, że powinniśmy Nie proszę Boga o> znaki, ale naprawdę czuję w sercu, że ich potrzebuję. Czy ktoś kiedyś przechodził przez podobną> sytuację? Potrzebuję rady.i got this.. vidmate.onl/
|
|
| haish (2904 punktów) | >Potrzebuję pomocy. >Na początek myślę, że warto wspomnieć, że jestem osobą autystyczną, co bardzo utrudnia mi radzenie >sobie z subiektywną stroną rzeczy; wiele sytuacji wymaga wyjaśnienia, abym je naprawdę zrozumiał. >Zawsze bardzo interesowałem się wiarą chrześcijańską. Jako dziecko zostałam umieszczona w szkole >protestanckiej i tam mimo wszystko poczułam bliskość Boga. Zawsze jednak czułem, że czegoś brakuje, >co teraz interpretuję jako brak Eucharystii, Maryi i wszystkiego, czego protestantyzm zaprzeczył >katolicyzmowi. >Dziś czuję się oddalona od Boga i bardzo chcę się do Niego zbliżyć. Chcę chodzić na katechezę, >przyjąć chrzest... Ale czuję, że moja wiara jest słaba, właśnie dlatego, że potrzebuję znaków >fizycznych i oczywistych, i nie wiem, jak temu zaradzić... Czytałem, że powinniśmy Nie proszę Boga o >znaki, ale naprawdę czuję w sercu, że ich potrzebuję. Czy ktoś kiedyś przechodził przez podobną >sytuację? Potrzebuję rady.
Pomyliłeś adres, innymi słowy pobłądziłeś to nie jest portal o chrześcijańskich pierdołach, - piszesz że czujesz w sercu (co takiego czujesz?, - może kardiolog będzie ci w stanie lepiej pomóc, niż jakiś wierny, - forumowicz, lub ten sercanin co odprawiał egzorcyzmy salcesonem, z dyplomem uniwersteckim). Powinieneś sobie uzmysłowić, że ludzki umysł jest miejscem Boga i nie jest możliwe komunikowanie się z kimkolwiek(nawet z Bogiem) za pomocą narządu serca. Taki bełkot to pokłosie staroegipskich poglądów na funkcje narządów w organizmie ludzkim.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|