Wierzę, że wszechświat sam w sobie jest Bogiem, bo całe to powiedzenie: „Jestem nieskończony, jestem wiedzą, jestem wszystkim”. Podobnie jak wszechświat. I wierzę w to całkowicie, posunąłem się nawet do stworzenia własnej modlitwy. Ale najważniejsze jest to, czy tworzenie własnej religii jest dziwne, głupie, czy też polega na robieniu tego, co chcesz? |