zanim zmarł mój tata, zawsze staraliśmy się chodzić na niedzielne msze, jeśli to możliwe, ale po jego śmierci wszystko się pogorszyło, jakby Bóg mnie nienawidził. xender.vip/Naprawdę tracę wiarę, nie wierzę już, że Bóg jest realny. nie podoba mi się to uczucie. |