>Pytanie: jaka modlitwa jest najskuteczniejsza na deszcz i >dlaczego? "November Rain" (Guns'n'Roses) hihi...? >Pytanie dodatkowe: jeżeli Bóg jest 'zamieszany' w pogodę, >to jaki sens ma modlitwa, skoro On wie najlepiej, jaka >powinna być? A może ten Bóg po prostu zsyła upały z czystej złośliwości a modlitwa ma być formą przebłaganie gniewu bóstwa? Zawsze mi sie wydawało że chrześcijaństwo i pogaństwo mają wiele wspólnego, taka postawa papieza względem ichniego boga tylko to potwierdza.
-- Vranix
|