Cóż .... Mariuszu wybacz , że tak nietematycznie ...ale widze , że jesteś poddawany usilnej krytyce. Ludzie sreca nie mają :-} Dawno juz forum nie odwiedzałem , wiele wypowiedzi figuruje jako [przedawnione] cóż to znaczy.. ??? Jeżeli chodzi o temat który jest obecnie na "tapecie" to mogę zaproponować ciekawą teorię "woeloświatu" autorstwa Mihio Kaku .... nosi on dzwięczny tytuł...który raduje ucho ...szczególnie kiedy nadany jest przez "ateistę" ....mianowicie " A co jeśli Bóg istnieje " Czasem wydaje mi się , że takie stwierdzenie dla Hawkinsa było by najlepszę pokutą :-}}}} Tymczasem ....... Gew...Abd |