Racjonalista - Strona głównaDo treści
Test IQ

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-10-2003 10:56Roman (1901 punktów)Test IQ
Witam,
Chyba wszyscy słyszeli a częśc na pewno brała udział w narodowym teście inteligencji w ubiegłą niedzielę. Cóż, jako naród wypadliśmy przeciętnie ze średnim wynikiem ok. 100 . Chciałbym jednak zaznaczyć że testy tego typu są dość specyficzne, ponieważ mierzą określony rodzaj intelig. np językową lub liczbową. Co do trudności pytań też można mieć zastrzeżenia np jaka liczba jest pierwiastkiem 9 .
Dla wszystkich zainteresowanych tematem zamieszczam linki do stron o podobnej tematyce:
1. www.iqtest.dk - chyba najlepszy test, oparty na matrycach progresywnych Ravena, stosowany m.in. przez stowarzyszenie Mensa. Jego zaletą jest kompletne uniezależnienie od poziomu wiedzy człowieka i uwarunkowań kulturowych, może go rozwiązywać nawet analfabeta . Polecam.
2. www.highiqsociety.org/ - stowarzyszenie grupujące ludzi z 5% najwyższych IQ. Jest tu dostępne 5 testów 'kwalifikacyjnych'. Dla wszystkich znudzonych i zblazowanych rekomenduje zagadke 'test for exceptional intelligence' -potrafi skutecznie wyprostować zwoje mózgowe
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Marfik
Witam!

> 1. www.iqtest.dk - chyba najlepszy test, oparty na
>matrycach progresywnych Ravena, stosowany m.in. przez
>stowarzyszenie Mensa. Jego zaletą jest kompletne
>uniezależnienie od poziomu wiedzy człowieka i uwarunkowań
>kulturowych, może go rozwiązywać nawet analfabeta .
>Polecam.
Mój poziom samooceny wyraźnie podskoczył!
Jestem geniuszem!
Dzięki wielkie

> 2. www.highiqsociety.org/ - stowarzyszenie
>grupujące ludzi z 5% najwyższych IQ. Jest tu dostępne 5
>testów 'kwalifikacyjnych'. Dla wszystkich znudzonych i
>zblazowanych rekomenduje zagadke 'test for exceptional
>intelligence' -potrafi skutecznie wyprostować zwoje mózgowe
>
Marfik
>
>> 2. www.highiqsociety.org/ - stowarzyszenie
>>grupujące ludzi z 5% najwyższych IQ. Jest tu dostępne 5
>>testów 'kwalifikacyjnych'. Dla wszystkich znudzonych i
>>zblazowanych rekomenduje zagadke 'test for exceptional
>>intelligence' -potrafi skutecznie wyprostować zwoje mózgowe
>>

Tutaj też całkiem, całkiem
Pozdrawiam
Marfik
webmaster (moderator)
Wybaczcie, ale płacenie 60$ tylko za to, aby swoje dane z wynikiem zamieścić w sieci, to jest też chyba część tego testu Już wolę sobie ekran zrzucić..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365