Pamietacie moze ta historie z odbiciem amerykanskich jencow ze szpitala, z niewoli irackiej? Cholernie zabawne: najwyrazniej bujda na resorach: www.rp.pl/(*)icystyka/publicystyka_a_9.html RG
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.