W Tychach powstaje wielka piramida, która stanie sie centrum medycyny niekonwencjonalnej i bioenergoterapii. Widać oszuści mają się w tym kraju dobrze. Państwo nasze nie ma pieniędzy na służbę zdrowia więc na powstałej w ten sposób próżni zarabiają szarlatani i to zarabiaja krocie skoro stać ich na takie inwestycje. Oto z czym wchodzimy do Europy - największe centrum głupoty na świecie, w kształcie nowoczesnej piramidy. Ciekawe co na to miejscowy proboszcz, bo wiara w takie cuda to chyba grzech. Oto prosze państwa ukradkiem buduje się najwiekszą świątynie innowiercza w polsce! link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html |