Racjonalista - Strona głównaDo treści
Światowe centrum szarlatanerii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-11-2003 18:07ljukŚwiatowe centrum szarlatanerii
W Tychach powstaje wielka piramida, która stanie sie centrum medycyny niekonwencjonalnej i bioenergoterapii. Widać oszuści mają się w tym kraju dobrze. Państwo nasze nie ma pieniędzy na służbę zdrowia więc na powstałej w ten sposób próżni zarabiają szarlatani i to zarabiaja krocie skoro stać ich na takie inwestycje. Oto z czym wchodzimy do Europy - największe centrum głupoty na świecie, w kształcie nowoczesnej piramidy. Ciekawe co na to miejscowy proboszcz, bo wiara w takie cuda to chyba grzech. Oto prosze państwa ukradkiem buduje się najwiekszą świątynie innowiercza w polsce! link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html

Yankes
>W Tychach powstaje wielka piramida, która stanie sie
>centrum medycyny niekonwencjonalnej i bioenergoterapii.
>Widać oszuści mają się w tym kraju dobrze. Państwo nasze
>nie ma pieniędzy na służbę zdrowia więc na powstałej w ten
>sposób próżni zarabiają szarlatani i to zarabiaja krocie
>skoro stać ich na takie inwestycje. Oto z czym wchodzimy do
>Europy - największe centrum głupoty na świecie, w kształcie
>nowoczesnej piramidy. Ciekawe co na to miejscowy proboszcz,
>bo wiara w takie cuda to chyba grzech. Oto prosze państwa
>ukradkiem buduje się najwiekszą świątynie innowiercza w
>polsce!
>link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html
Światowe centrum szarlatanerii, a jednocześnie "największe centrum głupoty na świecie"znajduje się na wzgórzu Watykan w Rzymie. A katolicyzm nie dość ogłupia ludzi? I cóz wobec tego znaczy jedna piramida?
sennewald (5 punktów)
>W Tychach powstaje wielka piramida, która stanie sie
>centrum medycyny niekonwencjonalnej i bioenergoterapii.
>Widać oszuści mają się w tym kraju dobrze. Państwo nasze
>nie ma pieniędzy na służbę zdrowia więc na powstałej w ten
>sposób próżni zarabiają szarlatani i to zarabiaja krocie
>skoro stać ich na takie inwestycje. Oto z czym wchodzimy do
>Europy - największe centrum głupoty na świecie, w kształcie
>nowoczesnej piramidy. Ciekawe co na to miejscowy proboszcz,
>bo wiara w takie cuda to chyba grzech. Oto prosze państwa
>ukradkiem buduje się najwiekszą świątynie innowiercza w
>polsce!
>link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html

sennewald (5 punktów)
>>W Tychach powstaje wielka piramida, która stanie sie
>>centrum medycyny niekonwencjonalnej i bioenergoterapii.
>>Widać oszuści mają się w tym kraju dobrze. Państwo nasze
>>nie ma pieniędzy na służbę zdrowia więc na powstałej w ten
>>sposób próżni zarabiają szarlatani i to zarabiaja krocie
>>skoro stać ich na takie inwestycje. Oto z czym wchodzimy do
>>Europy - największe centrum głupoty na świecie, w kształcie
>>nowoczesnej piramidy. Ciekawe co na to miejscowy proboszcz,
>>bo wiara w takie cuda to chyba grzech. Oto prosze państwa
>>ukradkiem buduje się najwiekszą świątynie innowiercza w
>>polsce!
>>link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html
> piramida nie jest glupota a jej terapeutyczne dzialanie jest ogromne.

Marfik
>>>link:http://republika.pl/akashiko/L/pliki/piramida02.html
>> piramida nie jest glupota a jej terapeutyczne dzialanie jest ogromne.

W Paryżu też stoi piramida i kościól nie protestuje.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365