W dniach 19-27 kwietnia br. na Politechnice Gdańskiej będą odbywać się wykłady na temat energetyki odnawialnej. W imieniu Koła Naukowego Studentów Fizyki PG i swoim własnym serdecznie zapraszam. Dodatkowe informacje pod adresem www.energia.pg.gda.pl/ |