Zachecam do wziecia udzialu w dyskusji na temat "Ile nam wolno powiedziec? Ile nam wolno pomyslec?" zorganizowanej z inicjatywy mlodziezy licealnej z Cervantesa dnia 7 kwietnia piatek sala Collegium Civitas XII pietro Palacu Kultury i Nauki, wejscie, o ile pamietam, od Marszalkowskiej. Pozdrawiam Teresa Jakubowska |