*Gdańska Kampania Rowerowa ma zaszczyt zaprosić na pierwszą w tym roku
imprezę rowerową!*
* *
Wiosna, choć późno w tym roku, ale dotarła i do nas. Czas więc na
pierwszą imprezę Gdańskiej Kampanii Rowerowej w tym roku.
* *
*Zapraszamy w niedzielę 9 kwietnia 2006 r. na plac przed restauracją
Cristal we Wrzeszczu (ul. Klonowa 1) na wiosenną imprezę pt. WIOSNA na
ROWERZE.*
* *
*Rozpocznie się ona tradycyjnie o godz. 12.00. Startujemy kwadrans
później - tym razem jedziemy kolumną w przeciwną stronę niż zazwyczaj -
na Molo Zaspa przy Trakcie Nadmorskim. *
* *
*Na miejscu jak zwykle porozmawiamy o rowerach i drogach rowerowych w
Gdańsku i w ogóle o czym dusza zapragnie, głodni skosztują czegoś
smacznego być może przy ognisku, a chętni będą mogli się pościgać! *
* *
*Czas przegnać pierwsze koty za płoty - a więc... zapraszamy na Wiosenny
Alleycat (dla niewtajemniczonych - wyścig kurierski z zadaniami w
różnych punktach miasta, w którym nie wystarczy szybko jechać ale trzeba
znać miasto i trochę pogłówkować). *
* *
*Każdy kto go ukończy może czuć się zwycięzcą i zasługuje na sławę

,
no a ci którym pójdzie to najlepiej mogą spodziewać się czegoś więcej. *
* *
*Zapraszamy bez względu na pogodę (wiadomo, kwiecień - plecień...).
ROWER POWER!*
* *
*Gdańska Kampania Rowerowa*
* *
*projekt stowarzyszenia *
Obywatelska Liga Ekologiczna