Racjonalista - Strona głównaDo treści
Powołanie Stowarzyszenia Mediów Lewicowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
15-04-2006 23:30Mariusz AgnosiewiczPowołanie Stowarzyszenia Mediów Lewicowych
W imieniu Grupy inicjatywnej, złożonej z przedstawicieli "Trybuny", "Przeglądu", Dziś, "Zdania", "Nowego Tygodnika Popularnego" i "Forum Klubowego" uprzejmie zapraszam wszystkich zainteresowanych dziennikarzy na
Spotkanie Założycielskie Stowarzyszenia Mediów Lewicowych
w dniu 20 kwietnia (czwartek) o g. 15.00.
w klubie "Rozbrat".
Ewentualne uwagi i poprawki proszę kierowac na adres lp.pw@bulkof
Prosze o rozpropagowanie tego wydarzenia na łamach czasopism oraz portali internetowych.
za Grupę Inicjatywną: Leszek Lachowiecki

Stowarzyszenie Mediów Lewicowych jest Stowarzyszeniem o charakterze środowiskowym, oświatowym i samopomocowym.
Celami stowarzyszenia są:
1. Wspieranie i rozwój prasy o charakterze lewicowym.
2. Wymiana wzajemnych doświadczeń.
3. Wymiana informacji i artykułów prasowych
4. Pomoc w szkoleniu kadry dziennikarskiej.
5. Dbałość o etykę zawodu dziennikarskiego.
6. Obrona wolności prasy.
7. Organizowanie wspólnych akcji publicystycznych.
8. Zapewnianie pomocy prawnej.
9. Pomoc i opieka nad dziennikarzami emerytami.
10. Publiczne zajmowanie stanowiska wobec spraw związanych z działalnością mediów
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365