Zdaje sobie sprawe ze mam tutaj niewielkie szanse na spotkanie satanistow ktorzy praktykuja tzw. nisza magie, ale nic nie zaszkodzi mi sprobowac. Od niedlugiego czasu jestem w posiadaniu kilku dziel Alistera Crowleya, dziel ktorymi posluguje sie wiele tajemnych i zamknietych stowarzyszen takich jakO.T.O ,( Ordo Templi Orientis) oraz jego odmiany( AlbionO.TO etc.) Oczywiscie osoby przynalezne do tych zgrupowan nie sa chetne do rozmowy , a ja nie jestem chetna do przynaleznosci jakiejkolwiek.Wiem ze niektorzy satanisci ( ci ktorzy traktuja satanizm bardziej jako religie niz filozofie , tak wiec Ci nieracjonalni)posluguja sie tworczoscia Crowley'a do swoich praktyk magicznych.Jestem ciekawa ich doswiadczen i przemyslen oraz ewentualnie osob ktore w jakis sposob sie z tym zetknely.Dziekuje z gory za odpowiedzi. |