>Może. Nikt mu tego nie zabroni. Święcenia są na całe życie, a z drugiej strony państwo traktuje go w tym temacie jak zwykłego obywatela.
też mi się tak wydaje. pytam, [ponieważ irytuje mnie fakt, że księża, w ogóle cały kler używa kościoła do wyrażenia swojej opinii na temat polityki. jeżeli ksiądz ma cos do powiedzenia to niech wstapi do partii lub s\założy swoją i niech wyraża swoją opinię ile tylko chce, wtedy zostanie oceniony. a nie, w kościele po mszy mówi sie jak to niedobra ta polityka i co oni wyprawiają i jak oni rządzą. w kościele to niech sie liudzie modlą a ksiądz niech msze odprawia- takie jest moje zdanie
|