Tak się składa, że mój post nie był bazgrołem - odniosił się do spraw tutejszego serwisu. A że został przesunięty... A kto o tym poinformował? Skąd niby maiłem wiedzieć? Forum nie przeglądam, bo wypociny tutajsze mnie naprawdę nie interesują. A ten post ma formę informacyjną. Bowiem link sprawił, że pojawia się u mnie spam i tego tolerować nie będę. To nie jest tak naprawdę nawet cenzura, co robię, tylko pilnowanie porządku. A ten watek proponuję zamknąć, aby nie był wykorzystany przez antagonistów do wojenek religijnych.
|