>Witam, >Czy ktoś z Was wie może do którego roku życia młody Polak >może być powołany do odsłużenia "woja".? > W wieku 28 lat dla armi przekwitasz, chyba że jest powszechna mobilizacja to jak potrafisz utrzymac karabin bez względu na wiek Cię wezmą!!!! Greg13