Racjonalista - Strona głównaDo treści
zjedz landrynka. a otworzą ci się oczy i wszechwiedza. sic!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-12-2021 08:31hurcan (61 punktów)zjedz landrynka. a otworzą ci się oczy i wszechwiedza. sic!
Ocena 1 na 1
możesz sobie przypomnieć jak go jadłeś jak nie masz pod ręką
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna; "Minuta prawdy".
www.facebo(*)styczna/videos/258926533040757


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
hurcan (61 punktów)
>Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna; "Minuta prawdy".
>www.facebo(*)styczna/videos/258926533040757
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


ekhm.... duchu prawdy to forum zostało założone onlinowo przeze mnie. niestety nie mam kompetencji, funduszy, znajomośći prawa że jest administrować.

podaj adres strony to ją wygeneruje.
hurcan (61 punktów)
>Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna; "Minuta prawdy".
>www.facebo(*)styczna/videos/258926533040757
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


jeżeli czujesz się źle bez mediów. nawet Fr. to znaczy że jesteś ćpunem. nie ma w tym nic dziwnego. cukier to narkotyk. tylko ci dentyści ci dają karteczke czy co robisz co ci dolega.

oni chcą ci pomóż.

na stare lata jak się nie dasz nawrócić. jak ty to święty mikołaj mniemam żem nie chory ja.
to się nawróć. serio zakład pascala. rekurencja, szeregi, różczniczki w ZASTOSOWANIU są przepiękne. matematyka to język nie ma sensu się uczyć metodami obliczeniowymi.

wiem bo w przedszkolu uczyli mnie arabskiego a to matematyka.
hurcan (61 punktów)
>>Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna; "Minuta prawdy".
>>www.facebo(*)styczna/videos/258926533040757
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>jeżeli czujesz się źle bez mediów. nawet Fr. to znaczy że jesteś ćpunem. nie ma w tym nic dziwnego. cukier to narkotyk. tylko ci dentyści ci dają karteczke czy co robisz co ci dolega.
>oni chcą ci pomóż.
>na stare lata jak się nie dasz nawrócić. jak ty to święty mikołaj mniemam żem nie chory ja.
>to się nawróć. serio zakład pascala. rekurencja, szeregi, różczniczki w ZASTOSOWANIU są przepiękne. matematyka to język nie ma sensu się uczyć metodami obliczeniowymi.
>wiem bo w przedszkolu uczyli mnie arabskiego a to matematyka.

1. różniczki. wystarczy że powiesz różniczki i wszystko o sobie i otaczającym cię świecie wiesz.
wymyślono je w 16w. ciekawe czy bitwa pod grunwaldem był HURA! czy prawdziwym pojedynkiem matematycznym.
2. rekurencja jak wypowiesz rekurencja to myślisz w sposób logiczny step by step
dla smaczku można myśleć nie rekurencyjnie czyli że potrafi się udowodnić że piłka kozłuje z dołu do góry po tym jak spadła.
3. szeregi to nie wiem.

arabski nie traktuje matematki jako języka obliczeniowego. stąd avogadro potrafił wyznaczyć stałą avogadro. bo jak inaczej?

w dobie komputerów musimy rozważyć czy mają dusze. skoro myślą?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365