 |
bycie żydem nie jest głupie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-03-2022 11:44 | okragly (21676 punktów) | bycie żydem nie jest głupie
1 na 3 | 14 dni temu przed Ścianą Płaczu modli się 5 mężczyzn, 4 owiniętych w ukraińskie flagi. modlą się o Wielka Ukrainę i wsuwają karteczkę, w szczeliny muru.
rząd Izraela zachowuje wstrzemięźliwość Biden wywiera na Jerozolimie naciski, bez rezultatu, odmówili przekazania Ukrainie broni. też na sprzedaż Żelaznej Kopuły, na co bardzo nalegali Amerykanie i Ukraińcy Izrael ma bliskie relacje z oboma krajami. Wczoraj premier Izraela dwukrotnie rozmawiał z Zełeńskim i Putinem Izrael lawiruje "równy dystans" W parlamentalnym głosowaniu nie poparł rezolucji potępiającej Rosję
Yad Vashem poprosił USA, by nie nakładały sankcji na miliardera Romana Abramowicza i innych
Zełeński powiedział "Zwracam się teraz do wszystkich Żydów świata. To bardzo ważne, żebyście wy, miliony Żydów na całym świecie, nie milczeli. Bo z milczenia rodzi się nazizm"
tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi
Tak czy inaczej dochodzę do wniosku że nie tylko jesteś głupawy ale masz spore zaburzenia psychiczne i używasz tego portalu
jako terapię zajęciową (na uspokojenie) poprzez walnie w klawiaturę teksciorów bez sensownej treści
Idź do psychiatry - może pomoże
|
|
 | 3 na 3 | okragly (21676 punktów) | >>tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi >Tak czy inaczej dochodzę do wniosku że nie tylko jesteś głupawy ale masz spore zaburzenia psychiczne i używasz tego portalu >jako terapię zajęciową (na uspokojenie) poprzez walnie w klawiaturę teksciorów >bez sensownej treści >Idź do psychiatry - może pomoże żydostwo opiera się na wspólnocie, nam patoelity, dla swojej wygody, zaszczepili boga zwanego liberalizm, w 3 osobach, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM I WŁASNOŚĆ. ku zgubie nas i patoelit wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę
|
|
|  | -1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę
Albo chory psychicznie albo rosyjski troll albo Rydzyka
Won!
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę >Albo chory psychicznie albo rosyjski troll albo Rydzyka Ukrainki jakby stworzone do rodzenia, po wdrożeniu ideologi USA (liberalizm-indywidualizm, wolność, własność), rodzą najmniej na świecie, mniej niż polki. Dla nich liberalizm jest gorszy niż wielki głód za stalina
>Won! wykluczenie z raju to śmierć dzieci w szkole podstawowej (szczególnie dziewczynki) wykluczone popełniaja samobójstwo (na przekór ideologi liberalnej, że niby indywidualizm, wolnośc. dzieci (szczególnie dziewczynki) wiedza, że wolnośc, indywidualizm to śmierć (dziewczynki są z raju)
|
|
1 na 3 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> Zełeński powiedział "Zwracam się teraz do wszystkich Żydów świata. To bardzo ważne, żebyście >wy, >miliony Żydów na całym świecie, nie milczeli. Bo z milczenia rodzi się nazizm" >tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi >
Upadło Cesarstwo Rzymskie, Bizantyjskie i inne kultury, a Żyd wciąż jest na wierzchu. NAZIZM SFINANSOWALI AMERYKANIE, Thomas Harrington McKittrick pakował miliony dolarów w III Rzeszę, dzień w dzień. Dowódcą "polskiego" wojska jest żydowski zięć, dowódcą "ukraińskiego" jest Żyd. Szefami propagandy są Żydzi. Zydowski zięć i ukraiński Żyd kupują broń u Żyda amerykańskiego, oczywiście na koszt stron walczących. Im dłużej wojna będzie trwała, tym więcej Goje będą zadłużeni. Kolejna wojna Białych i kolejne nasze samobójstwo. Soros zapcha Arabami Europę, Chińczyk przyjdzie przez Rosję a Biali pójdą do białych niedźwiedzi.
|
|
 | -1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >Dowódcą "polskiego" wojska jest żydowski zięć, dowódcą "ukraińskiego" jest Żyd.
Widzę,że naprawdę chcesz zachorować na raka. Pierwsze objawy będą mało specyficzne.
Kłopoty z zasypianiem ale przede wszystkim niewytłumaczalne budzenie się w nocy i wczesnym ranem.
Dopiero potem pojawi się krew w płynach ustrojowych i w ślinie.
Nie pomoże ci liczenie baranów. Koniec twojego spokojnego snu.
Potem już ból.
AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ
AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ
AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ !
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|