Racjonalista - Strona głównaDo treści
na wozie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-04-2022 12:57okragly (21676 punktów)na wozie
tona nawozu w zeszłym roku kosztowała 1 000 zł, dziś 5 000 zł.
może to dobrze, po co nam nawoz w żywności?

czy slowo nawozy, że sie laduje na wóz, tak jak Marynę w "Chłopach"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>tona nawozu
okragly, zakładasz wątki w dziale Bazgroły, czy są tu zrzucane jak nawóz - łajno?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
07-04-2022 16:12 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>tona nawozu
>okragly, zakładasz wątki w dziale Bazgroły,
w pozostałych nie wypada, tam wojna, ludzie giną a ja chcę o nawożeniu wozem nawozu

>czy są tu zrzucane jak nawóz - łajno?
zrzucam sam nawóz z woza, koniom lżej, moze coś się urodzi z nawożenia tego dzialu, jakaś światła myśl?
08-04-2022 04:08 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>moze coś się urodzi z nawożenia tego dzialu, jakaś światła myśl?
Nawozów sztucznych nie używam, mam kompostownik, w nim dżdżownice kalifornijskie, skoszoną trawę i chwasty przerabiają na kompost, bardzo pracowite.
poradnikog(*)ie-hodowla-w-kompostowniku.php

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
08-04-2022 09:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>moze coś się urodzi z nawożenia tego dzialu, jakaś światła myśl?
>Nawozów sztucznych nie używam,
one chyba nie mają wartości odżywczych, są może nawet szkodliwe?

>mam dżdżownice kalifornijskie,
jankesom mówimy NIE, wszędzie się wpieprzają, niech spieprzają,
Warto zachęcać nasze polskie dżdżownice do przebywania w kompostowniku, dzięki czemu unikniemy konieczności sprowadzania jankesów, pomoże w tym mlecz (mniszek lekarski) zalewa się letnią wodą i pozostawia do następnego dnia, polewamy pryzmę kompostową, kilka razy w sezonie. Mlecz jest chwastem, a to naj pożyteczne ziele znane w ziololecznictwie , jak zobacze poryty trawnik, to wiem że dziki szukały korzeni mniszka lekarskiego
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>mam dżdżownice kalifornijskie,
>jankesom mówimy NIE, wszędzie się wpieprzają, niech spieprzają,
Roznoszą glisty?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>sie laduje na wóz, tak jak Marynę w "Chłopach"
Ta na wozie w "Chłopach" to była Jagna, na "Janosiku" się, chłopie, przewiozłeś.


Jagna


Maryna



cr

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365