>>moze coś się urodzi z nawożenia tego dzialu, jakaś światła myśl? >Nawozów sztucznych nie używam, one chyba nie mają wartości odżywczych, są może nawet szkodliwe?
>mam dżdżownice kalifornijskie, jankesom mówimy NIE, wszędzie się wpieprzają, niech spieprzają, Warto zachęcać nasze polskie dżdżownice do przebywania w kompostowniku, dzięki czemu unikniemy konieczności sprowadzania jankesów, pomoże w tym mlecz (mniszek lekarski) zalewa się letnią wodą i pozostawia do następnego dnia, polewamy pryzmę kompostową, kilka razy w sezonie. Mlecz jest chwastem, a to naj pożyteczne ziele znane w ziololecznictwie , jak zobacze poryty trawnik, to wiem że dziki szukały korzeni mniszka lekarskiego
|