Jeszcze jeden wstawie obraz na koniec dla wszystkich koneserów sztuki, znawców, krytyków, wszelkich komisji i żyri internetowych. Niniejszy obraz nazwałam "Nicość". Zapraszam do obszernych wypowiedzi, hejtu, zabaw i pląsów.
>Niniejszy obraz nazwałam "Nicość". >Zapraszam do obszernych wypowiedzi, hejtu, zabaw i pląsów. Nijaka ta nicość. (Jaki obraz, takie pląsy, zabawa i hejt.) cr