Racjonalista - Strona głównaDo treści
Biedny człowiek i bogaty człowiek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-09-2023 10:28amico0 (2 punktów)Biedny człowiek i bogaty człowiek
Biedny człowiek pyta bogacza: „Co kupisz swojej żonie na Boże Narodzenie?” Bogacz odpowiada: „Diamentowe kolczyki i mercedes”. Biedny człowiek pyta: „Dlaczego dajesz jej dwa prezenty?” Bogaty człowiek mówi: „No cóż, jeśli nie podobają jej się kolczyki, może pojechać do sklepu i je wymienić”.

Biedak kiwa głową. Wtedy bogacz pyta go: „Więc co w tym roku kupisz swojej żonie?” Biedny człowiek myśli o tym przez chwilę i odpowiada: „Parę kapci i sztuczny penis”. Bogaty człowiek pyta: „Dlaczego te dwie rzeczy?” Biedny mężczyzna odpowiada przenikliwie: „W ten sposób, jeśli nie podobają jej się kapcie, może się pieprzyć”.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

amico0 (2 punktów)
>Biedny człowiek pyta bogacza: "Co kupisz swojej żonie na Boże Narodzenie?" Bogacz
>odpowiada: "Diamentowe kolczyki i mercedes". Biedny człowiek pyta: "Dlaczego
>dajesz jej dwa prezenty?" Bogaty człowiek mówi: "No cóż, jeśli nie podobają jej się
>kolczyki, może pojechać do sklepu i je wymienić" 9apps.ooo/ .
>Biedak kiwa głową. Wtedy bogacz pyta go: "Więc co w tym roku kupisz swojej żonie?"
>Biedny człowiek myśli o tym przez chwilę i odpowiada: "Parę kapci i sztuczny penis".
>Bogaty człowiek pyta: "Dlaczego te dwie rzeczy?" Biedny mężczyzna odpowiada
>przenikliwie: "W ten sposób, jeśli nie podobają jej się kapcie, może się pieprzyć".

i got this...
Ruddev1981TB#! (-1347 punktów)
(zablokowany)
>Biedny człowiek pyta bogacza: "Co kupisz swojej żonie na Boże Narodzenie?" Bogacz
>odpowiada: "Diamentowe kolczyki i mercedes". Biedny człowiek pyta: "Dlaczego
>dajesz jej dwa prezenty?" Bogaty człowiek mówi: "No cóż, jeśli nie podobają jej się
>kolczyki, może pojechać do sklepu i je wymienić".
>Biedak kiwa głową. Wtedy bogacz pyta go: "Więc co w tym roku kupisz swojej żonie?"
>Biedny człowiek myśli o tym przez chwilę i odpowiada: "Parę kapci i sztuczny penis".
>Bogaty człowiek pyta: "Dlaczego te dwie rzeczy?" Biedny mężczyzna odpowiada
>przenikliwie: "W ten sposób, jeśli nie podobają jej się kapcie, może się pieprzyć".

Spłodził bogaty biednego!

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365