Jeden z moich profesorów powiedział, że ze względów religijnych może jeść tylko między 12:00 a 13:00 (co oznacza, że nie może w tym czasie pracować z nami w laboratorium). A teraz ciekawi mnie, z jakiej religii to jest?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Jeden z moich profesorów powiedział, że ze względów religijnych może jeść tylko między 12:00 a >13:00 (co oznacza, że nie może w tym czasie pracować z nami w laboratorium). A teraz 19216811.cam/1921681001.id/ >ciekawi mnie, z jakiej religii to jest?