Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mordercy! Mordercy! Mordercy!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-06-2022 11:26MaxGolonko3 (3459 punktów)Mordercy! Mordercy! Mordercy!
Grafika z bardzo istotnymi informacjami:

pbs.twimg.(*)-P4F?format=jpg&name=4096x4096

Podpis:

Przez Chiny oraz kilku znacznie mniejszych trucicieli zmierzamy do katastrofy.
Przegrzane oceany wyemitują gigantyczne ilości siarkowodoru który zabije wszystkich ludzi na całej planecie jak to już raz było gdy ssaków na lądach nie było.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Grafika z bardzo istotnymi informacjami:
>pbs.twimg.(*)-P4F?format=jpg&name=4096x4096
>Podpis:
>Przez Chiny oraz kilku znacznie mniejszych trucicieli zmierzamy do katastrofy.
>Przegrzane oceany wyemitują gigantyczne ilości siarkowodoru który zabije wszystkich ludzi na całej
>planecie jak to już raz było gdy ssaków na lądach nie było.
>Siema
>_

Brzmi tak samo dramatycznie jak zapewnienie kościoła, że źli ludzie idą do piekła. I dogmaty religijnie jak i dogmaty ekologiczne opierają się na: trust me my friend 😂😂😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Jeden obraz wart tysiąca słów.

pbs.twimg.(*)WQAIkRFT?format=png&name=small

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Grafika:
pbs.twimg.(*)AAlK-8?format=jpg&name=900x900

Ludzkość jest już coraz bliżej sukcesu czyli na tropie śmieciarza, którego zabłąkana rakieta zanieczyściła Łysego.
Chyba, że ktoś będzie szedł idiotycznie w zaparte, że to zguba kosmitów

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Jeśli Chiny natychmiast nie wygaszą 80% palenisk, itp, to NATO musi bombardować chińskie kominy (itp) nawet ryzykując wojną atomową
bo inaczej wszyscy ludzie wymrą zabici siarkowodorem z przegrzanych oceanów.

O takim wymieraniu wspomniano na grafice:

pbs.twimg.(*)XkAIVQww?format=jpg&name=large

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365