Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czuję się, jakbym zdradzał siłę wyższą, śpiąc na łóżku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
12-07-2024 13:03dhamum2 (2 punktów)Czuję się, jakbym zdradzał siłę wyższą, śpiąc na łóżku
Krótko mówiąc, miałem to doświadczenie z istotą przypominającą anioła wiele lat temu. Zgubiłem drogę, ale ją odnajduję. Mam ogromne poczucie winy, że śpię w łóżku. Problem w tym, że bardzo boli mnie podłoga. Czuję, że grzeszę, używając mebli. Czy wolno mi używać poduszek do podparcia się, czy jest to grzech? Chcę tylko pokazać swoją wartość. Czuję ogromne poczucie winy, używając technologii i mebli
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
> Mam ogromne poczucie winy, że śpię w łóżku. Problem w tym, że bardzo boli mnie podłoga. Czuję, że grzeszę, używając mebli. Czy wolno mi używać poduszek do podparcia się, czy jest to grzech?
szympansy śpią w gniazdach zbudowanych z świeżych gałęzi w koronie drzew, codziennie zmieniają gniazdo
w raju spaliśmy na posłaniu z ziół, było miękko, pachnąco, uzdrawiająco (aromatoterapia)

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
dhamum2 (2 punktów)
>Krótko mówiąc, miałem to doświadczenie z istotą przypominającą anioła wiele lat temu. Zgubiłem
>drogę, ale ją odnajduję. Mam ogromne poczucie winy, że śpię w łóżku. Problem w tym, że bardzo boli
>mnie podłoga. Czuję, że grzeszę, używając mebli. Czy wolno mi używać poduszek do podparcia się, czy 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>jest to grzech? Chcę tylko pokazać swoją wartość. Czuję ogromne poczucie winy, używając technologii
>i mebli

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365