> Mam ogromne poczucie winy, że śpię w łóżku. Problem w tym, że bardzo boli mnie podłoga. Czuję, że grzeszę, używając mebli. Czy wolno mi używać poduszek do podparcia się, czy jest to grzech? szympansy śpią w gniazdach zbudowanych z świeżych gałęzi w koronie drzew, codziennie zmieniają gniazdo w raju spaliśmy na posłaniu z ziół, było miękko, pachnąco, uzdrawiająco (aromatoterapia)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|