Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jestem muzułmanką. Czy macie do mnie jakieś pytania?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
25-07-2024 08:47yugulje (2 punktów)Jestem muzułmanką. Czy macie do mnie jakieś pytania?
Witam, chcę poznać wszelkie Wasze ciekawostki dotyczące mojej wiary i postaram się odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafię
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Witam, chcę poznać wszelkie Wasze ciekawostki dotyczące mojej wiary i postaram się odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafię
Tu pisują głównie obywający się bez religijnych ciekawostek ateiści.

cr
25-07-2024 17:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Witam, chcę poznać wszelkie Wasze ciekawostki dotyczące mojej wiary i postaram się odpowiedzieć na nie
>Tu pisują głównie obywający się bez religijnych ciekawostek ateiści.
tak, ale chcemy by świat trwał w względnej harmonii, dlatego proponuje połączyć te dwie religie, tym sposobem stworzyć coś nowego, nowoczesniejszego, co nie powinno byc takie trudne, obie wiary mają te same korzenie
a kto może to zrobić?
ATEISTA (niezależny sędzia dbający o dobro wspólne)

jesli tego nie zrobimy to kwestia czasu a będziemy w środowisku muzułmańskim, dlatego w naszym interesie jest połączyć te religie (muzułmanie maja do zaoferowania wiele dobrego i chrześcijanie, odcinając to co jest złe w tych religiach dokonamy wzrost szczęścia i zdrowia)


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>...proponuje połączyć te dwie religie[...]
>a kto może to zrobić?
>ATEISTA
Ateizm łączy wszystkie religie.

>muzułmanie maja do zaoferowania wiele dobrego
Muzułmanie to barbarzyńcy okaleczający dzieci.

cr
26-07-2024 12:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>...proponuje połączyć te dwie religie[...]
>>a kto może to zrobić?
>>ATEISTA
>Ateizm łączy wszystkie religie.
pod osłoną ateizmu kryją się różne wierzenia, ciekawe w co Ty wierzysz?

>>muzułmanie maja do zaoferowania wiele dobrego
>Muzułmanie to barbarzyńcy
największym, najgroźniejszym, barbarzyńcą, w białych rękawiczkach, jest usazyd np w Iraku zabił milion osób, bez zadnego powodu (chyba że podasz chociaż jeden)
jak ja się cieszyłem, że nasi żołnierze polecieli do Iraku zabijać barbarzyńców, zostałem zmanipulowany przez usazyda

>okaleczający dzieci.
w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
w Afryce obrzezają dziewczynki muzułmańskie i chrześcijanskie, nie ma znaczenia religia

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w co Ty wierzysz?
W tzw. 'piątek trzynastego'.

>>Muzułmanie to barbarzyńcy
>największym, najgroźniejszym, barbarzyńcą, w białych rękawiczkach, jest usazyd np w Iraku zabił milion osób, bez zadnego powodu (chyba że podasz chociaż jeden)
Okaleczają dzieci.

>>okaleczający dzieci.
>w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
Bo lekarze to też barbarzyńcy.

cr
29-07-2024 12:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w co Ty wierzysz?
>W tzw. 'piątek trzynastego'.
data moich urodzin

>>>Muzułmanie to barbarzyńcy
>>największym, najgroźniejszym, barbarzyńcą, w białych rękawiczkach, jest usazyd np w Iraku zabił milion osób, bez zadnego powodu (chyba że podasz chociaż jeden)
>Okaleczają dzieci.
w Iraku nie okaleczają

to się dzieje w Afryce z inicjatywy matek
to musi miec jakieś uzasadnienie (pewnie tam kobiety sa za bardzo temperamentne?). W wojsku dodawali nam coś do jedzenia a tam obcinają, zaszywają, taka kastracja?

>>>okaleczający dzieci.
>>w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
>Bo lekarze to też barbarzyńcy.
może mężczyźni chcą byc "tam" ładni dla kobiet, taka operacja plastyczna na noworodku, zapewne też z inicjatywy matek


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Okaleczają dzieci.
>w Iraku nie okaleczają
pl.wikipedia.org/wiki/Obrzezanie

>to musi miec jakieś uzasadnienie
Wszystko ma jakieś uzasadnienie.

>>>w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
>>Bo lekarze to też barbarzyńcy.
>może mężczyźni chcą byc "tam" ładni dla kobiet, taka operacja plastyczna na noworodku
Jako noworodki tego chcą?

cr
31-07-2024 02:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Wszystko ma jakieś uzasadnienie.
co uzasadnia Twoja tu abstynencję?

>>>>w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
>>>Bo lekarze to też barbarzyńcy.
>>może mężczyźni chcą byc "tam" ładni dla kobiet, taka operacja plastyczna na noworodku
>Jako noworodki tego chcą?
noworodki nie sa libkami (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), to nabywają w procesie udomowienia, wychowywania sobie niewolników przez patoelity
jest juz późno, pisze bzdury

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Wszystko ma jakieś uzasadnienie.
>co uzasadnia Twoja tu abstynencję?
Moje tam zakrapiane imprezowanie.

>>>>>w USA 90% chłopców zostaje obrzezanych
>>>>Bo lekarze to też barbarzyńcy.
>>>może mężczyźni chcą byc "tam" ładni dla kobiet, taka operacja plastyczna na noworodku
>>Jako noworodki tego chcą?
>noworodki nie sa libkami (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), to nabywają w procesie udomowienia, wychowywania sobie niewolników przez patoelity
>jest juz późno, pisze bzdury
Późno bywa co i rusz.

cr
31-07-2024 12:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Wszystko ma jakieś uzasadnienie.
>>co uzasadnia Twoja tu abstynencję?
>Moje tam zakrapiane [..]
czyli wpuszczałaś kropla po kropli w celach leczniczych

>>jest juz późno, pisze bzdury
>Późno bywa co i rusz.
sugerujesz że co i rusz piszę bzdury

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>co uzasadnia Twoja tu abstynencję?
>>Moje tam zakrapiane [..]
>czyli wpuszczałaś kropla po kropli w celach leczniczych
Można to i tak ująć, bo jeden z uczestników ewidentnie się nam z bezsenności wyleczył.

>>>jest juz późno, pisze bzdury
>>Późno bywa co i rusz.
>sugerujesz że co i rusz piszę bzdury
Nie ja pisałam o bzdurach.


cr
29-07-2024 15:32 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Bo lekarze to też barbarzyńcy.
>
sztuczna inteligencja zdziesiątkuje lekarzy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>sztuczna inteligencja zdziesiątkuje lekarzy.
Wydaje się, że to dobry kierunek.


cr
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Ja mam jedno pytanie.. Ile bierzesz i dlaczego tak drogo ?
25-07-2024 19:24 
 Ocena-1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ja mam jedno pytanie.. Ile bierzesz i dlaczego tak drogo ?
>

Typowe dla polaczka
Jakoś cena korepetycji z zakresu historii Polski Cię nie zainteresowała

Gdyby nie to, że piszesz do bota, uznałbym że typowe dla polaczków uważanie kobiet

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Za to typowe dla *szarley'a* jest oburzanie się na żart i domaganie się brania udziału w dyskusji która nie jest tego warta, a której celem jest WYŁĄCZNIE wmówienie oponentowi że to on ma jedynie słuszną rację.
Jak to dobrze że nie jesteś polaczkiem, siedź więc u siebie na zydelku i nie wtykaj swojego obcokrajowego nosa w nie swoje sprawy.
27-07-2024 17:34 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Za to typowe dla *szarley'a* jest oburzanie się na żart

Napisałem też, co jest typowe dla Ciebie: niewiedza połączona ze skłonnością do pouczania

>Jak to dobrze że nie jesteś polaczkiem, siedź więc u siebie na zydelku i nie wtykaj swojego obcokrajowego nosa w nie swoje sprawy.

1 Mieszkam na terytorium należącym do Polski. To także moje sprawy
2 Wieeeeeeele czytam polskich komentarzy np o wyborach w USA. Napisz tym dziennikarzom to samo

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
alsor (3283 punktów)
>Witam, chcę poznać wszelkie Wasze ciekawostki dotyczące mojej wiary i postaram się odpowiedzieć na
>nie najlepiej jak potrafię

Czym jest dla was - muzułmanów miecz Damoklesa?
yugulje (2 punktów)
>Witam, chcę poznać wszelkie Wasze ciekawostki dotyczące mojej wiary i postaram się odpowiedzieć na
>nie najlepiej jak potrafię

i got this... 1921681254.mx/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365