Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czego można się spodziewać w kościele?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-07-2024 11:36saimegyo (2 punktów)Czego można się spodziewać w kościele?
Moja mama za kilka dni każe mnie ochrzcić w swoim kościele i jestem zdenerwowana. Żadne z moich rodziców nie wierzy w Boga, ja natomiast wierzę i wierzę w to od najmłodszych lat. Przez całe życie nigdy nie byłem w kościele i jestem bardzo zdenerwowany. Co dzieje się w kościele? Co ja robię? Jesteśmy rodziną katolicką, jeśli to w czymś pomoże
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Moja mama za kilka dni każe mnie ochrzcić w swoim kościele i jestem zdenerwowana. Żadne z moich
>rodziców nie wierzy w Boga, ja natomiast wierzę i wierzę w to od najmłodszych lat. Przez całe życie
>nigdy nie byłem w kościele i jestem bardzo zdenerwowany. Co dzieje się w kościele? Co ja robię?
>Jesteśmy rodziną katolicką, jeśli to w czymś pomoże

hahahaha, jak to brzmi przełożone na polski (GDZIE JA JESTEM?) LOL
saimegyo (2 punktów)
>Moja mama za kilka dni każe mnie ochrzcić w swoim kościele i jestem zdenerwowana. Żadne z moich
>rodziców nie wierzy w Boga, ja natomiast wierzę i wierzę w to od najmłodszych lat. Przez całe życie
>nigdy nie byłem w kościele i jestem bardzo zdenerwowany. Co dzieje się w kościele? Co ja robię?
>Jesteśmy rodziną katolicką, jeśli to w czymś pomoże

i got this... 19216801.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365