>Moja mama za kilka dni każe mnie ochrzcić w swoim kościele i jestem zdenerwowana. Żadne z moich >rodziców nie wierzy w Boga, ja natomiast wierzę i wierzę w to od najmłodszych lat. Przez całe życie >nigdy nie byłem w kościele i jestem bardzo zdenerwowany. Co dzieje się w kościele? Co ja robię? >Jesteśmy rodziną katolicką, jeśli to w czymś pomoże A czarne jest białe. Napisz uczciwie, o co ci chodzi. Bo powyżej same sprzeczności i niedorzeczności. Chętnie postaram się pomóc, ale szczerze przedstaw problem.
|