> Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.> Ostrzegam że zwariujesz.Okr±gły twierdzi, że "JA" jest iluzj±. Ja twierdzę, że "JA" jest dziedziczne po wychowawcach jak wygl±d fizyczny po rodzicach. Sob± czyli tymi, którzy Cię wychowali, co zreszt± ci±gnie się od czasów, kiedy nasi przodkowie biegali na 4 łapach. Powszechnie wiadomo, że "JA" zmienia się pod wpływem zbiorowo¶ci. "JA" w USA działa inaczej niż "JA" w Arabii Saudyjskiej. Możemy zatem uznać, że "JA" to kompozycja umysłów przodków i ¶rodowiska w jakim się znalazłe¶. Wg mnie bycie sob± to po prostu bycie. Cokolwiek istnieje w naturze to jest sob±, dlatego o wszystkim co istnieje i jest odrębne od reszty możemy powiedzieć "osobliwo¶ć". youtu.be/5VCiU1osa3w
|