Racjonalista - Strona głównaDo tre¶ci
Gra po której zwariujesz. # media

Ten w±tek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-10-2023 16:56neo_liberał (58 punktów)Gra po której zwariujesz. # media
Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.

Ostrzegam że zwariujesz.
Autor w±tku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łami± regulamin Forum lub znacznie odbiegaj± od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.

>Ostrzegam że zwariujesz.
Jako wariat będziesz sob±?

cr
neo_liberał (58 punktów)
>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>Ostrzegam że zwariujesz.
>Jako wariat będziesz sob±?

Jak dojdziesz to pogadamy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>Jako wariat będziesz sob±?
>Jak dojdziesz to pogadamy.
Ja już swoje powiedziałam.
Teraz Twój ruch.

cr
neo_liberał (58 punktów)
>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>Ja już swoje powiedziałam.
>Teraz Twój ruch.

Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
neo_liberał (58 punktów)
>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>Ja już swoje powiedziałam.
>>Teraz Twój ruch.
>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>

Czyli narodzinach.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>Teraz Twój ruch.
>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>Czyli narodzinach.
Łojezu!


cr
neo_liberał (58 punktów)
>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>Teraz Twój ruch.
>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>Czyli narodzinach.
>Łojezu!

Za bardzo w lewo.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>>Teraz Twój ruch.
>>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>>Czyli narodzinach.
>>Łojezu!
>Za bardzo w lewo.
Bardziej w prawo się nie da.


cr
neo_liberał (58 punktów)
>>>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>>>Teraz Twój ruch.
>>>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>>>Czyli narodzinach.
>>>Łojezu!
>>Za bardzo w lewo.
>Bardziej w prawo się nie da.

A co zreszt± Wojtek?

Zreszt± cokolwiek. Cokolwiek zreszt±.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>>>>Teraz Twój ruch.
>>>>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>>>>Czyli narodzinach.
>>>>Łojezu!
>>>Za bardzo w lewo.
>>Bardziej w prawo się nie da.
>A co zreszt± Wojtek?
>Zreszt± cokolwiek. Cokolwiek zreszt±.
Reszty nie trzeba.


cr
neo_liberał (58 punktów)
>>>>>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>>>>>Teraz Twój ruch.
>>>>>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>>>>>Czyli narodzinach.
>>>>>Łojezu!
>>>>Za bardzo w lewo.
>>>Bardziej w prawo się nie da.
>>A co zreszt± Wojtek?
>>Zreszt± cokolwiek. Cokolwiek zreszt±.
>Reszty nie trzeba.
Jeste¶ fR rafandynkom jest tyle dziewczyn które się nie szanuje.

Co za czasy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>>>>>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>>>>>>>>>>>Skoro sam twierdzisz, że każdy, sam udowodnij.
>>>>>>>>>>>>Ostrzegam że zwariujesz.
>>>>>>>>>>>Jako wariat będziesz sob±?
>>>>>>>>>>Jak dojdziesz to pogadamy.
>>>>>>>>>Ja już swoje powiedziałam.
>>>>>>>>>Teraz Twój ruch.
>>>>>>>>Ech... Gdyby mineło te 2 tysi±ce lat. Po zwycięstwie.
>>>>>>>Czyli narodzinach.
>>>>>>Łojezu!
>>>>>Za bardzo w lewo.
>>>>Bardziej w prawo się nie da.
>>>A co zreszt± Wojtek?
>>>Zreszt± cokolwiek. Cokolwiek zreszt±.
>>Reszty nie trzeba.
>Jeste¶ fR rafandynkom jest tyle dziewczyn które się nie szanuje.
>Co za czasy.
I kropka?!


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każdy jest sob±. Udowodnij że każdy jest sob±.
>Ostrzegam że zwariujesz.

Okr±gły twierdzi, że "JA" jest iluzj±.

Ja twierdzę, że "JA" jest dziedziczne po wychowawcach jak wygl±d fizyczny po rodzicach.

Sob± czyli tymi, którzy Cię wychowali, co zreszt± ci±gnie się od czasów, kiedy nasi przodkowie biegali na 4 łapach.

Powszechnie wiadomo, że "JA" zmienia się pod wpływem zbiorowo¶ci. "JA" w USA działa inaczej niż "JA" w Arabii Saudyjskiej.

Możemy zatem uznać, że "JA" to kompozycja umysłów przodków i ¶rodowiska w jakim się znalazłe¶.

Wg mnie bycie sob± to po prostu bycie.
Cokolwiek istnieje w naturze to jest sob±, dlatego o wszystkim co istnieje i jest odrębne od reszty możemy powiedzieć "osobliwo¶ć".

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy w±tków działu Bazgroły
Aby pisać w tym w±tku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jeste¶ zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej My¶li, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365