Racjonalista - Strona głównaDo treści
edukacja domowa jest z raju (natury)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-02-2024 14:33okragly (21676 punktów)edukacja domowa jest z raju (natury)
edukacja domowa w raju była normą

dziś to 1%, z tendencją wzrostową
kosztuje 5 X mniej
wydajemy 7866 zł rocznie na edukacje dziecka w szkole (publicznej czy jako dodatek do prywatnej)
dzieci w edukacji domowej dostaną 1572 zł, czyli miesięcznie 131. (20%)
raj się zbliża
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>edukacja domowa w raju była normą
>
>dziś to 1%, z tendencją wzrostową
>kosztuje 5 X mniej
>wydajemy 7866 zł rocznie na edukacje dziecka w szkole (publicznej czy jako dodatek do prywatnej)
>dzieci w edukacji domowej dostaną 1572 zł, czyli miesięcznie 131. (20%)
>raj się zbliża



3.RODZICE MAJĄ PRAWO PIERWSZEŃSTWA W WYBORZE NAUCZANIA, KTÓRE MA BYĆ DANE ICH DZIECIOM

www.unesco(*)_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

www.fronda(*)nagrodzona-brawami,226887.html

Skandal wywołała wizyta uczniów szkoły zawodowej w Wiesbaden w kinie, gdzie wyświetlano film na temat konferencji w Wannsee. To właśnie tam, 20 stycznia 1942 roku zaplanowano przemysłową zagładę Żydów.
Jak informuje dziennik "Wiesbadener Kurier", podczas projekcji uczniowie bili brawo. Ostatni kadr, na którym znalazła się informacja o liczbie Żydów zamordowanych przez Trzecią Rzeszę, część uczniów nagrodziła owacjami na stojąco.


Żydzi pilnują by wersja historii napisana przez siostrzeńca Freuda Edwarda Bernaysa była przymusowo nauczana w państwowych szkołach. Ich propaganda i system domiaru sprawiedliwości skupiają się głownie na tym, by nikt nie odważył się jej podważać.
Podstawą edukacji jest poznanie prawdziwej historii. Jak można poznać prawdę, gdy najwięksi bandyci Brytyjczycy, trzymają swoje archiwa zamknięte.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365