Racjonalista - Strona głównaDo treści
tu radio wolna białoruś

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
23-03-2024 11:29okragly (21676 punktów)tu radio wolna białoruś
Białoruś to kraj komunistyczny, nie mający dostepu do morza, gór, Niemiec, nie mają bogactw naturalnych, mało ludzi, i ....
produkują fajne auto www.google(*):e7ac6d04,vid:8iVdKN_bTXw,st:0
szkoda że u nas nie będziemy mogli kupić (80 000 zł)

nasze patoelity zamontowały w Warszawie Białoruski rząd na uchodztwie (tak jak kiedyś nasz w Londynie) i nawet prowadzimy radio wolna białoruś pod kierunkiem Romaszewskiej, córki Romaszewskiego antykomunisty (80 mln zł/rocznie)
z najbardziej przyjaznego kraju dla Polski mamy największego wroga (mają glowice atomowe wycelowane w Warszawe),
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Białoruś to kraj komunistyczny, nie mający dostepu do morza, gór, Niemiec, nie mają bogactw
>naturalnych, mało ludzi, i ....
>produkują fajne auto
>www.google(*):e7ac6d04,vid:8iVdKN_bTXw,st:0
>szkoda że u nas nie będziemy mogli kupić (80 000 zł)
>nasze patoelity zamontowały w Warszawie Białoruski rząd na uchodztwie (tak jak kiedyś nasz w
>Londynie) i nawet prowadzimy radio wolna białoruś pod kierunkiem Romaszewskiej, córki Romaszewskiego
>antykomunisty (80 mln zł/rocznie)
>z najbardziej przyjaznego kraju dla Polski mamy największego wroga (mają glowice atomowe wycelowane
>w Warszawe),
>

W Polsce CIA szkoliła agenta Franciszaka Wiaczorkę na "wyzwoliciela".
Wiaczorce sprezentowano 6 mln zł na nakręcenie filmu, którym Wiaczorka miał porwać Białorusinów do "wyzwalania". W Polsce szkolono snajperów, którzy mieli być użyci do strzelania do Białorusinów.
Agentka Andżelika Borys była futrowana nagrodami pieniężnymi i dostała ładny samochód.
Pierwszy plan ataku na Rosję był z udziałem Polski przez Białoruś.
Ten kto dokonał udanego zamachu na samolot z polskojęzycznymi "politykami" w Smoleńsku, być może uratował nas przed losem jaki spotkał używanych banderowców.
quick (6858 punktów)
>Ten kto dokonał udanego zamachu na samolot z polskojęzycznymi "politykami" w Smoleńsku, być może uratował nas przed losem jaki spotkał używanych banderowców.
Jesli to byl zamach, to kto mial w tym interes?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>Jesli to byl zamach, to kto mial w tym interes?
>

Interes w tym mieli NIEMCY.
quick (6858 punktów)
>>Jesli to byl zamach, to kto mial w tym interes?
>>
>Interes w tym mieli NIEMCY.
Nie tylko.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
quick (6858 punktów)
>Białoruś to kraj komunistyczny, nie mający dostepu do morza, gór, Niemiec, nie mają bogactw
>naturalnych, mało ludzi, i ....
>produkują fajne auto
Polska polityka względem Białorusi to porażka. Zresztą tak samo jak cała tzw. polityka wschodnia.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
23-03-2024 15:10 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Polska polityka względem Białorusi to porażka. Zresztą tak samo jak cała tzw. polityka wschodnia.
>

To nie jest polska polityka.
W Polsce po każdym odzyskaniu "nieodległości" rządzą agenci z tej samej centrali.
Te obce rządy, po dwudziestu latach, doprowadzają nas do wojny z sąsiadem.
Finansujemy wojny i dostarczamy mięso armatnie, po raz drugi, Żydom amerykańskim i brytyjskim.
23-03-2024 15:18 
 Ocena 1 na 1
quick (6858 punktów)
>>Polska polityka względem Białorusi to porażka. Zresztą tak samo jak cała tzw. polityka wschodnia.
>>
>To nie jest polska polityka.
>W Polsce po każdym odzyskaniu "nieodległości" rządzą agenci z tej samej centrali.
>Te obce rządy, po dwudziestu latach, doprowadzają nas do wojny z sąsiadem.
>Finansujemy wojny i dostarczamy mięso armatnie, po raz drugi, Żydom amerykańskim i brytyjskim.
W innym wątku pytałem Cię o alternatywę. Omijasz pytania. Odpowiedz. Jaka jest alternatywa, kto konkretnie?

Nasza polityka wschodnia powinna się wzorować na Węgrach.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
23-03-2024 17:45 
 Ocena 2 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Nasza polityka wschodnia powinna się wzorować na Węgrach.
>

Na Węgrzech rządzą Węgrzy a nie zięciowie tych, co mają: niepolsko brzmiące nazwiska i swoje, nie nasze, interesy.
Węgrzy postawili na rozwój swojej gospodarki a nie na finansowanie amerykańskich fabryk wojen.
Chiny inwestują na Węgrzech. Węgierskie towary będą tanie i znajdą nabywców.
Polak będzie robił i będzie zadowolony z tego, że się narobił.
quick (6858 punktów)
>>Nasza polityka wschodnia powinna się wzorować na Węgrach.
>>
>Na Węgrzech rządzą Węgrzy a nie zięciowie tych, co mają: niepolsko brzmiące nazwiska i swoje, nie nasze, interesy.
Chciało by się powiedzieć, idźmy ich przykładem. Aczkolwiek nie obciążałbym naszych nielojalnością wobec narodu.

>Węgrzy postawili na rozwój swojej gospodarki a nie na finansowanie amerykańskich fabryk wojen.
Są elastyczni. Waszyngton, Londyn, ale i Moskwa i Pekin. Można? Można.

>Chiny inwestują na Węgrzech. Węgierskie towary będą tanie i znajdą nabywców.
Będą częścią chińskiego projektu pasa i szlaku.

>Polak będzie robił i będzie zadowolony z tego, że się narobił.
Jest jeszcze czas by przeorientować wektory. Co prawda nie wiele, ale można sytuację jeszcze poprawić. Ponawiam więc pytanie. W ramach polityki wielowektorowej, jaką mamy alternatywę? Z kim konkretnie?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>>Chiny inwestują na Węgrzech. Węgierskie towary będą tanie i znajdą nabywców.

>Będą częścią chińskiego projektu pasa i szlaku.
>
Którędy ten szlak dotrze na Węgry ??
quick (6858 punktów)
>>>Chiny inwestują na Węgrzech. Węgierskie towary będą tanie i znajdą nabywców.
>>Będą częścią chińskiego projektu pasa i szlaku.
>>
>Którędy ten szlak dotrze na Węgry ??
Azja środkowa morze czarne Rumunia Węgry Europa zachodnia.
Poszukaj, jest wiele map, niektóre się od siebie różnią, ale całość jest w trakcie wdrażania, więc nie wykluczone, iż pojawią się jeszcze nowe kanały.

Odpowiedz na pytanie.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>>>Będą częścią chińskiego projektu pasa i szlaku.

>>Którędy ten szlak dotrze na Węgry ??
>Azja środkowa morze czarne Rumunia Węgry Europa zachodnia.
>

Ciekawe, jak Chińczycy sobie poradzą z budowaną w Rumunii największą bazą wojskową Żydów amerykańskich ??
Biedni i prymitywni Rumuni też są mięsem armatnim Żydów amerykańskich.
Żydom niemieckim i Niemcom Brytyjczycy zatopili, pod Falklandami, flotę która chroniła ich statki z towarami. Akurat w tym roku będzie 110 rocznica jak Brytyjski hegemon pod Falklandami mordował Niemców.
Dzisiaj Chińczycy mają te same problemy z hegemonem, który przejął władzę nad światem, po Brytyjczykach, finansując wojny w Europie i wymordował Żydów.
Jak Żydzi niemieccy i Niemcy byli prześladowani przez brytyjskiego hegemona z wasalną Francją, tak dzisiaj Chińczycy muszą stawić czoła: Żydom amerykańskim, brytyjskim i całej wasalnej "demokratycznej" Jewropie.
Czy komunistyczni Chińczycy sobie z tym poradzą ??
Czy zostaną pokonani przez tą "demokratyczną" bandę tak jak Żydzi komuniści ??
Żydzi amerykańscy są sprawcą kierowniczym wymordowania Żydów w Europie.
Do czego dzisiaj mogą posunąć się amerykańscy Żydzi, dla których nie stanowiło problemu, wymordowanie milionów rodaków ??
Komunistów chińskich można zatrzymać tylko bronią atomową ??
Bankrutujący Żydzi amerykańscy z wasalna Europą mają nie lada problem.

18 stycznia 1919 roku, rozpoczęła się konferencja "pokojowa" w paryskim Wersalu, kończąca pierwszy etap niszczenia Niemców i Żydów niemieckich a przygotowująca Europę do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich. Miejscem gdzie miała rozegrać się główna bitwa wyznaczono, stworzoną w tym celu, "niepodległą" Polskę. Od razu w "niepodległej" Polsce ulokował się sztab kierujący przygotowaniami do wojny z rosnącą potęgą Żydów niemieckich.
Wszystkie zapisane papiery podczas tej konferencji "pokojowej" w Wersalu SPALONO. Bandyci zatarli ślady organizowania kolejnej wojny. Była to ze strony Brytyjczyków wojna o utrzymanie hegemoni a ze strony Bernarda Barucha wojna o przejęcie hegemoni. Ofiarami tych wojen napastniczych był komunizm Żydów niemeickich a potem Oś Berlin Rzym Tokio. Zawodowi bandyci pokonali amatorów budowy potęg.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

Brytyjczycy ze swoimi wasalami przygotowywali "wyzwolonych" Polaków do wojny i nikt się w tym nie połapał. Tak jak dzisiaj, gdy znowu "wyzwolonych" Polaków szykują do kolejnej wojny Żydzi amerykńscy z Brytyjczykami.
Ktoś bardzo mądry wyznaczył Węgry, a nie "niepodległą" i "demokratyczną" Polskę do prowadzenia europejskiej nie wasalnej polityki.


Andej (374 punktów)
>Biedni i prymitywni Rumuni też są mięsem armatnim Żydów amerykańskich.
...
>Ktoś bardzo mądry wyznaczył Węgry, a nie "niepodległą" i "demokratyczną" Polskę do prowadzenia europejskiej nie wasalnej polityki.

W skrócie to, co wyłapałem.
Nienawiść do Żydów (nota bene ojców komunizmu).
Pogarda dla Rumunów.
Wychwalanie komunazizmu.
Wychwalanie wasalizmu węgierskiego.
Tęsknota, do powielenia przez Chiny, wszystkich błędów o zbrodni przypisywanych Anglii, USA, Niemcom czy Francuzom.
------------
Nie rozumiem, dlaczego zbrodnie (np. eksterminacja jakichś nacji) dokonywane przez Chiny były dobrem, a przez inne kraje złem.
Dlaczego imperializm chiński jest dobry, a amerykański zły?
Dlaczego komunizm rosyjski czy chiński jest dobry, a komunizm europejski czy amerykański jest zły?

Dla mnie każdy komunizm jest zły, bo jest ustrojem niszczącym człowieka, robiącym z ludzi niewolników. I niszczącym wszystko, co na drodze.
24-03-2024 13:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Nie rozumiem, dlaczego zbrodnie (np. eksterminacja jakichś nacji) dokonywane przez Chiny były dobrem, a przez inne kraje złem.
Chińczycy nie eksterminowali żadnej nacji, robi to usazyd patrz np rodowici Indianie dziś zyjący w rezerwatach, jak małpy w ZOO, czy strefa Gazy (zamordowane 40 000 ludzi w 4 tygodnie), amerykanie nie nadążają z produkcją bomb dla żyda dlatego brakuje ich dla ukrainy

>Dlaczego imperializm chiński jest dobry, a amerykański zły?
nie ma imperializmu chińskiego, jest usazydowski

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Andej (374 punktów)
>Chińczycy nie eksterminowali żadnej nacji, robi to
Niestety, robią to. Od dawna. Teraz głównie Ujgurów. Tybetańczyków już nieco mniej. I wiele innych nacji, o których mniej, że względu na ich niszowość.

>nie ma imperializmu chińskiego,
Imperializm chiński jest odwieczny. Trwa nadal. Północ, południe, zachód. Nawet w tym roku były zatargi militarne.
24-03-2024 14:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Chińczycy nie eksterminowali żadnej nacji, robi to
>Niestety, robią to. Od dawna. Teraz głównie Ujgurów. Tybetańczyków już nieco mniej. I wiele innych nacji, o których mniej, że względu na ich niszowość.
naszą myslosfere formuje usazyd, kłamie (dlatego nie oglądam TVN, nie czytam GW, nie słucham TOKfm)

>>nie ma imperializmu chińskiego,
>Imperializm chiński jest odwieczny. Trwa nadal. Północ, południe, zachód. Nawet w tym roku były zatargi militarne.
to są zatargi graniczne, tak jak pomiędzy Kargulem a Pawlakiem (o miedzę)
usazyd napadł na Wietnam (10 000 km od USA), Koree, Irak, Syrię, Afganistan, Libie, Jugosławię,50 wojen w 50 lat, 1000 baz wojskowych rozlokowanych po całym świecie, wydają na zbrojenia tyle co pozostałe kraje razem wzięte

onuca
quick (6858 punktów)
>Ciekawe, jak Chińczycy sobie poradzą z budowaną w Rumunii największą bazą wojskową Żydów amerykańskich ??
Tak jak sobie radzą z innymi.
www.google(*)641&dpr=1#imgrc=4VcfmN_KkHCwdM
Chińczycy mają świadomość ryzyka. W doktrynie geopolitycznej anglosasów jest zapobieganie konsolidacji kontynentalnej.

>Biedni i prymitywni Rumuni też są mięsem armatnim Żydów amerykańskich.
Oni tak jak i my są pod parasolem atomowym USA, a to kosztuje. Alternatywa?

>Żydom niemieckim i Niemcom Brytyjczycy zatopili, pod Falklandami, flotę która chroniła ich statki z towarami. Akurat w tym roku będzie 110 rocznica jak Brytyjski hegemon pod Falklandami mordował Niemców.
Walka o dominacje. Czego sie spodziewasz?

>Dzisiaj Chińczycy mają te same problemy z hegemonem, który przejął władzę nad światem, po Brytyjczykach, finansując wojny w Europie i wymordował Żydów.
Żaden hegemon, siła przeciwstawna. Nie tylko Chińczycy mają z tym problem.

>Jak Żydzi niemieccy i Niemcy byli prześladowani przez brytyjskiego hegemona z wasalną Francją, tak dzisiaj Chińczycy muszą stawić czoła: Żydom amerykańskim, brytyjskim i całej wasalnej "demokratycznej" Jewropie.
Tu nie chodzi tylko o Chiny. Francja była wasalem?

>Czy komunistyczni Chińczycy sobie z tym poradzą ??
Będą musieli wygrać wojnę.

>Komunistów chińskich można zatrzymać tylko bronią atomową ??
Być może, ale oni też ją mają. Jest jeszcze Rosja.

> 18 stycznia 1919 roku, rozpoczęła się konferencja "pokojowa" w paryskim Wersalu, kończąca pierwszy etap niszczenia Niemców i Żydów niemieckich a przygotowująca Europę do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich. Miejscem gdzie miała rozegrać się główna bitwa wyznaczono, stworzoną w tym celu, "niepodległą" Polskę. Od razu w "niepodległej" Polsce ulokował się sztab kierujący przygotowaniami do wojny z rosnącą potęgą Żydów niemieckich.
Bierzesz pod uwagę, że mogło być inaczej?

>Wszystkie zapisane papiery podczas tej konferencji "pokojowej" w Wersalu SPALONO. Bandyci zatarli ślady organizowania kolejnej wojny. Była to ze strony Brytyjczyków wojna o utrzymanie hegemoni a ze strony Bernarda Barucha wojna o przejęcie hegemoni. Ofiarami tych wojen napastniczych był komunizm Żydów niemeickich a potem Oś Berlin Rzym Tokio. Zawodowi bandyci pokonali amatorów budowy potęg.
Istnieje inna wersja histori, bierzesz ją pod uwagę? Stoją za nią fakty.

>Brytyjczycy ze swoimi wasalami przygotowywali "wyzwolonych" Polaków do wojny i nikt się w tym nie połapał.
Co z niemieckim imperializmem?
Odpowiedz co to jest; ?
pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
Stosowane m. in. jako pojęcie historyczne[1], opisujące program polityczny określający cel wojenny Niemiec podczas I wojny światowej, zakładający dominację Cesarstwa Niemieckiego nad Europą Środkową i jej eksploatację przez Niemcy, aneksję terytoriów zamieszkanych w większości przez nieniemiecką ludność autochtoniczną oraz stopniową germanizację miejscowych ludów. ?

pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum
niemieckie określenie wyrażające przekonanie że Niemcy są przeludnione, że Niemcom brakuje niezbędnej do życia przestrzeni, co jakoby usprawiedliwiać miało terytorialną ekspansję[1] ?

>Tak jak dzisiaj, gdy znowu "wyzwolonych" Polaków szykują do kolejnej wojny Żydzi amerykńscy z Brytyjczykami.
Jesteśmy częścią tego samego obozu, musimy stać z sojusznikami, którzy są tacy jacy są. Pytam ponownie, jaka jest alternatywa? Z kim?

>Ktoś bardzo mądry wyznaczył Węgry, a nie "niepodległą" i "demokratyczną" Polskę do prowadzenia europejskiej nie wasalnej polityki.
Kto?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Andej (374 punktów)
>Białoruś ... produkują fajne auto
Geely ruszy i u nas. M.in. pod nazwą Izera. Ale i pod swoją.
A w GB, ubezpieczyciele odmawiają ubezpieczania chińczyków lub radykalnie podnoszą stawki.
24-03-2024 13:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Białoruś ... produkują fajne auto
>Geely ruszy i u nas. M.in. pod nazwą Izera.
na Białorusi to jest Joint venture (z ang. wspólne przedsięwzięcie) z udziałem kapitału zagranicznego, spółka w której część kapitału założycielskiego wniósł wspólnik niebędący obywatelem białoruskim czyli państwo Chińskie
51% udziałów w BelGee (taka nazwa) ma Białoruś
nazwa wspólnego przedsięwzięcia (BelGee) powstała z połączenia Bel (Belaruś) i Gee (Geerly)


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365