Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ich wykończą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-10-2011 10:07prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Czy ich wykończą
Ocena 5 na 5
Trwa bezpardonowy i zmasowany atak mediów, i nie tylko, na co bardziej znanych członków Ruchu Palikota.
Od ośmieszania, obrażania,insynuowania, przekłamywania i nadinterpretowania po realne groźby.
Biedroniowi grozi wyrok za "pobicie" policjantów. Wtedy żegnaj ławo poselska.
Kotliński, jak się nie udało opluć go za pomocą mordercy ks. Popiełuszki, będzie ciągany po sądach za "współpracę" z SB.
A jak mu wykażą "kłamstwo lustracyjne" to też pa pa posłowanie.
Na samego Janusza Palikota też już coś kręcą od dawna, jak nie oświadczenie majątkowe
to znowu podobno, że coś, gdzieś, kiedyś, komuś podpisał.
Ciekawam czy posuną się do tego co robili ze śp. Andrzejem Lepperem?
A na końcu Palikot się "powiesi", albo "wyskoczy" przez okno.
Oczywiście bez udziału osób trzecich.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Piątkowski (5131 punktów)
to chyba oczywiste, że niewygodny polityk popełni samobójstwo, oddając 2 strzały w głowę z 30 sekundowymi przerwami pomiędzy naciśnięciem spustu... albo zatruje się grzybkami... ewentualnie, "ktoś", "przypadkiem", znajdzie kompromitujące zdjęcia na jego laptopie...
18-10-2011 11:37 
 Ocena 2 na 2
Ania... (14138 punktów)
>to chyba oczywiste, że niewygodny polityk popełni samobójstwo, oddając 2 strzały w głowę z 30 sekundowymi przerwami pomiędzy naciśnięciem spustu... albo zatruje się grzybkami... ewentualnie, "ktoś", "przypadkiem", znajdzie kompromitujące zdjęcia na jego laptopie...
Przewróci się i uderzy o kij baseballowy, i tak 17 razy. Albo strzeli sobie w tył głowy.

A tak poważnie - mam cichą nadzieję i oczywiście tego Palikotowi życzę, że uda mu się oprzeć presji i zdoła ustabilizować jakoś swoją pozycję. Bardzo mnie ciekawi rozwój wydarzeń. No i pomijając wszystko - jako jedyny potrafił postawić się czarnej mafii.
18-10-2011 11:54 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>jako jedyny potrafił postawić się czarnej mafii
Jak się przyłączył do Faktów i Mitów jako felietonista i zaczął współpracować z Racją Polskiej Lewicy.

A swoją drogą nieco się dziwię, że tylko 1.5 miliona ludzi głosowało na RP.
A gdzie osoby homoseksualne, których jest podobno w Polsce około 2 miliony??
To powinno dać wynik co najmniej 3 milionów osób głosujących!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
18-10-2011 12:14 
 Ocena 12 na 12
Piątkowski (5131 punktów)

>A gdzie osoby homoseksualne, których jest podobno w Polsce około 2 miliony??
>To powinno dać wynik co najmniej 3 milionów osób głosujących!

Doprawdy nie wiesz gdzie? Zapewne w kościele w sutannach i nie mogli głosować, przeciw sobie, konflik interesów, liczy się kasa nie uczucia...
18-10-2011 12:41 
 Ocena 3 na 3
Ania... (14138 punktów)
Domagam się emotki "popluła klawiaturę".
I w tym miejscu właściwie to chciałam napisać...
18-10-2011 12:40 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>A swoją drogą nieco się dziwię, że tylko 1.5 miliona ludzi głosowało na RP.
>A gdzie osoby homoseksualne, których jest podobno w Polsce około 2 miliony??
>To powinno dać wynik co najmniej 3 milionów osób głosujących!
Biorąc pod uwagę 50% frekwencję, to by się zgadzało
Ale nie zgadza się, bo głosowali również hetero...
Faktycznie, dziwne. Ale może dowodzi to po prostu, że osoby homoseksualne również mają zróżnicowane poglądy polityczne, co swoją drogą jest chyba oczywiste.
ciern (6 punktów)

>A gdzie osoby homoseksualne, których jest podobno w Polsce około 2 miliony??

No, podobno. Chyba, że to takie stroszenie piórek
Andrzej Bogusławski (52275 punktów)
.
>Trwa bezpardonowy i zmasowany atak mediów,
O wielka naiwności, a Pani wierzyła, że Polska jest bardziej wolną i media już nie łżą?
Biznes jest biznesem i wrogiem jest ten, kto naszemu biznesowi szkodzi.
Palikotowcy szkodzą!

____________________________________

Gdzieś jeszcze znajdzie Pani wypowiedzi "prawdziwych komunistów" obrońców jedynosłuszności programu PZPR.
Proszę je zestawić z wypowiedziami "prawdziwych liberałów" obrońców jedynosłuszności rozwiązań neoliberalnych.
Ślepa wiara w bezalternatywność, podobieństwo metod i zastosowanej argumentacji, agresja do postaw krytycznych oraz bezrefleksyjność, w stosunku do zmieniającej się rzeczywistości, narzuci się Pani samo.

Myślę, że warto zachować spokój. Dopóki ta propaganda jest wiarygodna dla społeczeństwa, a w Polsce jest - na co wskazują wybory - nic się nie zmieni. Polacy z naszej rzeczywistości są zadowoleni! "Marsze Oburzonych" - zgromadziły w różnych miastach, co najwyżej po kilkaset osób i te protesty są traktowane jako frustracje nierobów i nieudaczników. Zobaczymy może z wiosną demonstracje rozejdą się "po kościach" i znowu będziemy żyć w szczęśliwym kraju jedności polityczno-religijno-narodowej.
Oby!

Pozdrawiam serdecznie.

@@@
.
marcin1902 (3438 punktów)
>Trwa bezpardonowy i zmasowany atak mediów, i nie tylko, na co bardziej znanych członków Ruchu Palikota.

Aj tam, mylicie pojęcia Grabowska, toć to przecież RP atakuje uciemiężony i biedny KK, który walczy o moralność i inne cnoty wszelakie.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>uciemiężony i biedny KK
I tutaj przyznałabym Ci nieco racji!
Prezes Kaczyński przecież powiedział o kulturze chrześcijańskiej, że:"to najbardziej życzliwa człowiekowi kultura na świecie."
A marszałek Niesiołowski stwierdził wczoraj u Lisa, że pieniądze wydane na Kościół Katolicki to najlepiej z możliwych wydane pieniądze!
A tu taki Palikot!!!!!!!!!!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
18-10-2011 13:54 
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)
>Prezes Kaczyński przecież powiedział o kulturze chrześcijańskiej, że:"to najbardziej życzliwa człowiekowi kultura na świecie."

Ach, takie słowa z życzliwych, chrześcijańskich ust prezesa muszą być prawdą!

>A marszałek Niesiołowski stwierdził wczoraj u Lisa, że pieniądze wydane na Kościół Katolicki to najlepiej z możliwych wydane pieniądze!

Ja nie wiem, czy Niesiołowski mówił to z wyrachowania (mam taką nadzieję!), bo aż strach pomyśleć, że ktoś tak może na serio myśleć...
:D

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
Ateusznik (405 punktów)
>>A marszałek Niesiołowski stwierdził wczoraj u Lisa, że pieniądze wydane na Kościół Katolicki to najlepiej z możliwych wydane pieniądze!
>Ja nie wiem, czy Niesiołowski mówił to z wyrachowania (mam taką nadzieję!), bo aż strach pomyśleć, że ktoś tak może na serio myśleć...
Powiedział to bardzo poważnie.
Na stronie TVP jest dostępna cała rozmowa.
www.tvp.pl(*)walka-o-krzyz-17102011/5335435
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>aż strach pomyśleć
Ach strach, strach, rany boskie, rany boskie


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
worek kości (2937 punktów)
Palikot jeszcze nie dążył usiąść w poselskiej ławie, a już jest męczennikiem walki o, jakżeby inną, nowoczesną Polskę.

bembergiem w berg
NorahYorke (329 punktów)
>Ciekawam czy posuną się do tego co robili ze śp. Andrzejem Lepperem?
>A na końcu Palikot się "powiesi", albo "wyskoczy" przez okno.
>Oczywiście bez udziału osób trzecich.

Rzucanie takimi insynuacjami to specjalność jedynie słusznego prezesa. Nie zniżajmy się do tego poziomu.

I believe there is something out there watching over us - unfortunatelly it's the government (Woody Allen)
Ania... (14138 punktów)
>>Ciekawam czy posuną się do tego co robili ze śp. Andrzejem Lepperem?
>>A na końcu Palikot się "powiesi", albo "wyskoczy" przez okno.
>>Oczywiście bez udziału osób trzecich.
>Rzucanie takimi insynuacjami to specjalność jedynie słusznego prezesa. Nie zniżajmy się do tego poziomu.
My po prostu martwimy się. Ale można się przyjemnie rozczarować. Np. po wyborze Obamy sądziłam, że żyć mu nie dadzą z powodu koloru skóry. Jakim jest prezydentem, to nie mnie oceniać, ale przynajmniej żyje
ciern (6 punktów)
Z tego co zauważyłem to media jak i większość polityków(poza typowymi harcownikami) odnosi się do RP raczej lekceważąc niż agresywnie.
romaro (25211 punktów)
>Z tego co zauważyłem to media jak i większość polityków(poza typowymi harcownikami) odnosi się do RP raczej lekceważąc niż agresywnie.

Prymitywizm to sztuka. Część polityków i dziennikarzy, to też prymitywizm, choć ze sztuką nic wspólnego nie mają. Wczoraj u Lisa dwóch polityków w PO-PISowym stylu popisało się bezradnością. Ktoś im zakłócił śmiechem wyuczony w dwudziestoletniej karierze słowotok. Cymański zapomniał swoich kwiecistych powiedzonek, Niesiołowskiemu zaś, oczy z orbit mało nie wyszły, Tak szeroko patrzącego jeszcze go nie widziałem.
Bidule razem się wspierali a Lisa o pomoc błagali.
Ateusznik (405 punktów)
>Niesiołowskiemu zaś, oczy z orbit mało nie wyszły, Tak szeroko patrzącego jeszcze go nie widziałem.
I ten jego uśmieszek... przerażający
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>I ten jego uśmieszek... przerażający

Torquemady?



Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> raczej lekceważąco niż agresywnie.
Nie zapominajmy, że agresja to nie tylko walenie w mordę.
Obśmiewanie czy lekceważenie też jest formą agresji.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365