Chciałbym was się zapytać jak sobie wyobrażacie nowy ruch katolicki. Katolicy po dobrym wyniku ruchu Palikota zaczynają się organizować co można zobaczyć po tym tekście. www.rp.pl/(*)a-nauczyc-sie-dzialac.html?p=1
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.