Cześć, Mam pytanie: czy program Polska Bezgotówkowa naprawdę pozwala na darmowe korzystanie z terminala? Planuję wprowadzić płatności kartą w swoim salonie fryzjerskim, ale nie wiem, czy to się opłaca. Jak wygląda proces zgłoszenia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Cześć, >Mam pytanie: czy program Polska Bezgotówkowa naprawdę pozwala na darmowe korzystanie z terminala? >Planuję wprowadzić płatności kartą w swoim salonie fryzjerskim, ale nie wiem, czy to się opłaca. Jak >wygląda proces zgłoszenia?
Wszystko jest opisane dokładnie na stronie polski bezgotówkowej, polecam zapoznać się z tematem: