Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wyciskarka do soków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-01-2025 14:37zolmak (19 punktów)
(zablokowany)
Wyciskarka do soków
Cześć wszystkim,

Chciałbym zacząć pić świeże soki codziennie, ale nie wiem, jaką wyciskarkę wybrać. Zależy mi na czymś solidnym, co dobrze radzi sobie zarówno z owocami, jak i z warzywami. Przy okazji fajnie by było, gdyby nie była zbyt skomplikowana w czyszczeniu, bo nie mam na to dużo czasu. Polecacie coś konkretnego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nodie (12 punktów)
(zablokowany)
>Cześć wszystkim,
>Chciałbym zacząć pić świeże soki codziennie, ale nie wiem, jaką wyciskarkę wybrać. Zależy mi na
>czymś solidnym, co dobrze radzi sobie zarówno z owocami, jak i z warzywami. Przy okazji fajnie by
>było, gdyby nie była zbyt skomplikowana w czyszczeniu, bo nie mam na to dużo czasu. Polecacie coś
>konkretnego?



Polecam Kuvings C110! Używam jej już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Radzi sobie świetnie z każdym rodzajem owoców i warzyw, a miąższ jest suchy, więc masz pewność, że nic się nie marnuje. Poza tym łatwo się ją czyści, co dla mnie było dużym plusem.

Jeśli chcesz poczytać więcej i zobaczyć ceny, sprawdź tutaj: ezakupowo.pl/Wyciskarki-do-owocow-Kuvings-c110

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365