> Jak wyglądał u Was montaż? i czy możecie polecić?U mnie montaż klimatyzacji odbył się bez najmniejszej szkody. Klimatyzacja wisi w salonie, a za ścianą na balkonie jest jednostka zewnętrzna, tylko dziura na wylot na instalację była zrobiona i tyle. Spokojnie chłodzi salon i pomieszczenia przylegające, gorzej z kuchnią i pokojem dzieci, które dzieli korytarz - ale tam latem nie jest az tak gorąco, bo to pomieszczenia od północnego - wschodu. Więc w sumie mogę stwierdzić, że na mieszkanie 65m spokojnie daje radę. Używamy tylko latem do chłodzenia. klimatyzacja-rzeszow.pl/Mogę też od siebie dać namiar na dobrą firmę do zamontowania klimatyzacji
|