"Świat Nauki", kilka lat temu, opisał przewidywane skutki skandalicznego zachowywania się Chin, które chcąc szybko dogonić infrastrukturą Zachód zaczęły gigantyczne spalane paliw kopalnych. NATO powinno nałożyć kary za te emisje a jak nie zapłacą to zbombardować ich kominy i paleniska itp nawet ryzykując wojnę atomową. Inaczej wszyscy zginiemy. Zabije nas siarkowodór wyemitowany przez przegrzane oceany. Raz już tak było ale ssaków na lądach nie było wtedy. Ogromne wymieranie. Innym skutkiem skandalicznego zachowania Chin są masowe migracje ludzi z powodu utrudnionego rolnictwa. NATO powinno przymusowo kierować tych ludzi tylko i wyłącznie do Chin - bo to sprawca. Sprawca pustynnienia wielu kolejnych rejonów planety. Grafiki bezcenne: pbs.twimg.(*)XwAcI7ux?format=jpg&name=largepbs.twimg.(*)XIAAskEc?format=jpg&name=largepbs.twimg.(*)XMAQNhav?format=jpg&name=largepbs.twimg.(*)X0AATnIQ?format=jpg&name=largeSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |