Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szkoda mi ateistów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
13-08-2024 10:26manaaju (2 punktów)Szkoda mi ateistów.
Często czuję, że we wspólnocie religijnej panuje niechęć do ateizmu i jest mi źle. Myślę, że wynika to ze stereotypu, że ateiści lubią rujnować lub obalać wiarę innych ludzi. Nie zgadzam się jednak z tym i uważam, że należy je traktować na równi ze wszystkimi innymi religiami. Nie jestem ateistą. Po prostu smutne jest to, że nie zapewniamy integracji wszystkim. Jakie są jeszcze inne powody, dla których waszym zdaniem ateiści mają zły stereotyp?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>Często czuję, że we wspólnocie religijnej panuje niechęć do ateizmu
>Jakie są jeszcze inne powody, dla których waszym zdaniem ateiści mają zły stereotyp?
Nie dają się doić.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
endymion (638 punktów)
ateiści to płaskoziemcy duchowi
14-08-2024 20:06 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>ateiści to płaskoziemcy duchowi
Powiedział ten kto napisał; "medytacja sracja".
endymion (638 punktów)
podzielony przez zero

14-08-2024 00:26 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
I to się nazywa koszerne obrzezanie, ponieważ zostało to wybrane aby cierpiało za grzechy świata
mam tylko nadzieję, że Indianie prawilnie krew z główki spili, jak obyczaj nakazuje
manaaju (2 punktów)
>Często czuję, że we wspólnocie religijnej panuje niechęć do ateizmu i jest mi źle. Myślę, że wynika
>to ze stereotypu, że ateiści lubią rujnować lub obalać wiarę innych ludzi. Nie zgadzam się jednak z
>tym i uważam, że należy je traktować na równi ze wszystkimi innymi religiami. Nie jestem ateistą. Po
>prostu smutne jest to, że nie zapewniamy integracji wszystkim. Jakie są jeszcze inne powody, dla
>których waszym zdaniem ateiści mają zły stereotyp?

i got this... 100001.onl/
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Ateiści nie rujnują ani nie obalają czyjejś wiary.
Jestem ateistą i nie wtrącam się do nikogo chyba, że sam się naprasza.
Potrzebę narzucenia innym swojego światopoglądu mają jedynie ludzie, którzy sami ze sobą czują się źle i muszą kogoś poniżyć by samemu "wzrosnąć".

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365