Hej, zastanawiam się nad zakupem twardościomierza do stali. W sumie nigdy takiego sprzętu nie używałem i nie wiem, czy jest sens inwestować w taki sprzęt, czy to się bardziej opłaca po prostu wynajmować? Może ktoś z was korzystał i podpowie, jak to wygląda w praktyce? |