Racjonalista - Strona głównaDo treści
W PiS jak za Stalina

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-11-2011 23:26kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
W PiS jak za Stalina
Ocena 14 na 14
Cytat:
Rzecznik PiS Adam Hofman poinformował, że Komitet Polityczny PiS zadecydował w tajnym głosowaniu o wykluczeniu z szeregów partii trzech europosłów - Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego oraz Tadeusza Cymańskiego. Dodał on, że decyzja ta zapadła po odrzuceniu przez nich przedstawionej im propozycji kompromisu. (źródło)
Jadosław Kłamczyński kontynuuje realizację swoich marzeń o byciu decydentem a la Pierwszy Sekretarz KC PZPR.
Mając dziadka agenta rosyjskich służb specjalnych, ojca - jedynego AK-owca - który nie tylko że nie był prześladowany przez PRL-owskie władze, ale wręcz przez nie hołubionym; samemu będąc jedynym opozycjonistą ze "sfałszowaną teczką", Jadosław tęskni za "waaadzą", jaką mieli Pierwsi Sekretarze PZPR z czasów PRL.
Po raz kolejny dał wyraz swoim pragnieniom bycia jak Stalin/Gomułka/Castro itp. - wywalił ze swojej partii "element" służący "wiadomym siłom".

I bardzo dobrze, cieszę się niezwykle, że Kłamczyński tym razem nie udawał "dobrego wujcia", że znowu pokazał tę swoją ohydną mordę - mordę zamordysty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>I bardzo dobrze, cieszę się niezwykle, że Kłamczyński tym razem nie udawał "dobrego wujcia", że
>znowu pokazał tę swoją ohydną mordę - mordę zamordysty.[/color]

Ciekawe, czy nowy "(s)twór" jaki za pewne zbudują banici, skończy jak PJN? Polskiemu Zamordero trzeba przyznać, że wie kiedy wyrzucać żeby dupsko uratować.
05-11-2011 00:01 
 Ocena 6 na 6
webmaster (moderator)
Jest szansa, że razem z Tadziem zbudują wreszcie partię narodowo-katolicką, która będzie konkurować o owieczki z Kłamczyńskim. To by było tak piękne, że aż nie chcę zapeszyć Proboszczowie mieliby wreszcie wybór, a prawica zero szans na rządzenie.
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Jest szansa, że razem z Tadziem zbudują wreszcie partię narodowo-katolicką, która będzie konkurować o owieczki z Kłamczyńskim. To by było tak piękne, że aż nie chcę zapeszyć Proboszczowie mieliby wreszcie wybór, a prawica zero szans na rządzenie.

Hm, a powiadają że prawica rządzi. Jeśli udałoby im się zbudowac jakąś narodowo-katolicką partyję, to Wielbiciel Alika miałby poważną konkurencję. Wystarczy, że 11 w Warszawie agitkę zrobią i co nieco złowią. Pis- dulom dupy do stołków przyrosły, to i głoszone hasła nieco jakby wątłe. Jak Pogromca Doktorów dobrze zagra na narodowych pragnieniach i wykorzysta narastający kryzys, to kto wie? Choć z drugiej strony, odkąd żyję to w Polsce kryzys i kryzys. Pożywiom uwidziom...
Marek1952 (330 punktów)Początek końca
Piękny koniec tygodnia nadąsany Jarosław Pierwszy Gromowładny strzelił sobie pięknego samobója.
Wykluczenie z partii Zbigniewa Ziobry pociągnie za sobą duże reperkusje . I chociaż Ziobro przy Kluzik to mały pikuś. To jednak ma nad nia ogromna przewagę .

Potrafi robić igrzyska dla gawiedzi. " Już ten pan nikogo nie zabije " A gawiedź igrzyska lubi. Przecież od razu łatwiej żyć jeżeli wiemy , że na około sami złodzieje i dlatego nasze życie jest takie trudne.

Ziobro chociaż miernej klasy polityk jest medialnie popularny a do tego to nowa " metresa " ojca dyrektora , który już od pewnego czasu zorientował się , że prezes Kaczyński to zgrana karta.

Teraz rodzi się pytanie kto podąży za trójcą wyrzuconych ?
Osobiście uważam , że w pierwszych dniach będzie to nie wielka grupka , która jednak będzie rosła z chwilą kiedy okręt PiS będzie się coraz głębiej zanurzał w lamusie historii.

Trzeba mieć nadzieję , że prezes zachowa się jak prawdziwy Kapitan i pójdzie z okrętem na dno.

A chociaż nadzieja to matka głupich , to mam nadzieję , że taki sam los spotka za chwilę Zbigniewa .
Nie było by w tym zresztą nic dziwnego ponieważ lamus historii pochłania tych , których namaścił Tadeusz R.
Coś na ten temat może powiedzieć były polityk Giertych.

A kiedy już oba niezatapialne Tytaniki pójdą na dno to ocalonych rozbitków będzie można załadować na tratwę pod nazwą .............................. Nowoczesna Prawica i może wówczas idąc do wyborów będzie można spokojnie za głosować nie na mniejsze zło ale na dobry program.

Na program w , którym poczytne miejsce zajmie społeczeństwo a nie krzyże i martyrologia smoleńska.

Nowy lider nowej prawicy musi tylko pamiętać by jak ognia unikać europosła Czarneckiego. To taki polityczny jonasz gdzie tylko tylko zgłosi swój akces to formacja pada ZCHN , Samoobrona a teraz tonący PiS.

Czasami nawet mam wrażenie , że upadek Grecji ma związek z tym , że Czarnecki został europosłem.

"I to by było na tyle " jak raczył mawiać nieodżałowany " profesor " mniemanologi stosowanej.
Bezdomny (621 punktów)Odp: W PiS jak za Stalina
Ciągnąc dalej te skojarzenia to można powiedzieć, że Stalin zabił Berię. Jeśli nowy twór powstanie to współczuję prawicowcom wyboru - między dżumą a cholerą.
05-11-2011 11:50
 Ocena 11 na 11
zachaj (5239 punktów)
>Kłamczyński kontynuuje realizację swoich marzeń o

05-11-2011 13:04 
 Ocena 1 na 1
Rafał Poniecki (7132 punktów)
Jarki harcują, gdy kota nie czują!
Grzegorz (5685 punktów)
Ciekawe że co i rusz okazuje się że jedyne prawdziwie patriotyczne ugrupowanie składa się z samych zdrajców

A poważniej to różnica między Tuskiem a Kaczyńskim również w tej sprawie jest niewielka. Prawdę mówiąc nawet gorzej, bo jeśli lidera opozycji po przegranych wyborach pochłania głównie wygryzanie potencjalnych konkurentów jestem w stanie to jakoś zrozumieć. Gorzej jeśli wydaje się to być również główne zajęcie lidera partii rządzącej, przypadkowo biorącemu również pieniądze za udawanie premiera. Fakt, nie używa takich słów jak "zdrajca", ale jakoś z byłych przywódców i figur w PO prawie wszyscy jakoś zostali w miły lub niemiły sposób wyautowani. Podejrzewam że gdyby np. Schetyna zaproponował dyskusję o sposobie kierowania partią czy o jej demokratyzacji to co prawda nikt by nie nazwał go zdrajcą, za to (powiedzmy) na drugi dzień przypadkowo odkopano by jakieś niemiłe fakty po których byłby skończony i dołączyłby do długiej listy Rychów i Zbychów.
05-11-2011 19:17 
 Ocena 5 na 5
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Po pierwsze - twój wpis jest typowym przykładem "argumentacji" z rodzaju: "A u was Murzynów biją!". Po drugie - twój wpis jest fantazją na temat Tuska, w przeciwieństwie do dyktatorskich działań Kłamczyńskiego, które są faktem.


Ten człowiek zamiast rozumu ma dwukapuścian grochu we łbie. (Internet)
05-11-2011 19:49 
 Ocena 7 na 7
Grzegorz (5685 punktów)
>Po drugie - twój wpis jest fantazją na temat Tuska, w przeciwieństwie do dyktatorskich działań Kłamczyńskiego, które są faktem.
Tak, dla tych co nie załapali - przyznaję się że ostatnie zdanie jest (jak na razie) całkowitą fantazją. W ogóle odwołuję jakiekolwiek niezamierzone sugestię jakoby PO i Tusk w szczególności mogli mieć jakiekolwiek dyktatorskie zapędy... w końcu nikt nie chce wjazdu na chatę za nieprawomyślne wypowiedzi Na szczęście nasi rządzący próbują powoli brać się również za kontrolę internetu, co w dalszej perspektywie wyeliminuje nawet możliwość popełnienia antyrządowego wykroczenia, za co powinniśmy być im wdzięczni Coś jak u Orwella.

Co do bycia dyktatorem to nie każdy musi to robić w stylu Jarosława K., który jest w partii nieomal oficjalnie nieomylny, najważniejszy i tak dalej. Facet który publicznie deklaruje kastracje pedofili czy chce wprowadzać antydopalaczowe prawo z działaniem wstecz jest dla mnie równie podejrzany jak gościu który bez uspokajających tabletek nie potrafi poprowadzić kampanii wyborczej.
07-11-2011 11:52 
 Ocena 1 na 1
Konowal (6291 punktów)
>Po pierwsze - twój wpis jest typowym przykładem "argumentacji" z rodzaju: "A u was Murzynów biją!". Po drugie - twój wpis jest fantazją na temat Tuska, w przeciwieństwie do dyktatorskich działań Kłamczyńskiego, które są faktem.

Ciekawie co by na to powiedzieli Płażyński, Olechowski , Rokita, Gilowska, Piskorski, Schetyna - nie ma to jak mieć klapki na oczach w połączeniu z różowymi okularami.


Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
07-11-2011 12:22 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz (5685 punktów)
>Ciekawie co by na to powiedzieli Płażyński, Olechowski , Rokita, Gilowska, Piskorski, Schetyna - nie ma to jak mieć klapki na oczach w połączeniu z różowymi okularami.
I o to mniej więcej mi chodziło. Nie próbuję wybielać Kaczyńskiego metodami typu "u was Murzynów biją" jak mi jeden z przedmówców sugerował, bo jaki Kaczyński jest każdy bez klapek na oczach wie co najmniej od paru lat. Sposób wyautowania Ziobry też mnie nie dziwi, przecież jest to w tej partii nieomal standardem, a skoro już jakiś czas temu pozbyto się w podobny sposób "trzeciego bliźniaka" to było wiadome że każdy może polecieć w zależności od uznania prezesa.

Ja po prostu nie rozumiem takiego zainteresowania mediami tym co dzieje się w PiS-ie, skoro jest to partia która przegrała wybory (a następne jeszcze daleeeko przed nami) i która na 100% będzie w opozycji do końca kadencji. W takiej sytuacji to czy prezes wygryzie wiceprezesa czy odwrotnie, albo kto kogo pierwszy nazwie zdrajcą, a nawet to czy rozsypią się na parę mniejszych partii tak naprawdę nie ma dużego znaczenia, mimo że medialnie PiS robi szopkę bardziej żenującą niż reszta partii razem wzięta.
07-11-2011 14:08 
 Ocena 1 na 1
Konowal (6291 punktów)
Hehehe - o czymś muszą pisać bo przecież nie napiszą że z "Prezydęcji" zamiast wystrzału wyszedł bąk i to z kleksem. Zaś pan premier 2 miesiące pisze expoze, bo przecież wszystkie stare sprawy są załatwione a obietnice spełnione i trzeba wymyślić nowe.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365