> >www.youtube.com/watch?v=RKvd4tMkFHc> >Uśmiech solistki topi lody Antarktydy i Arktyki> Ściślej: topił je 17 lat temu.  >  No to teraz mamy.  > cr> Niech stopnieją wszystkie (te lody) - swoją drogą i matka natura i bóg ojciec potrafią tworzyć wspaniałe byty (mam na myśli solistkę, jej głos no i ten UŚMIECH).
|