> >sobie wydumałem, że na podstawie...> głupoty gadasz.. bo co ma upodobanie do filmów czy muzyki do przydatności w służbie wojskowej ? nie kazdy może być chirurgiem, Rosjanie wysyłają na front kryminalistów, myśle że to sa odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu > Nieprzydatni są tylko ci, którzy są opóźnieni w rozwojuSzwejk był dobry  > lub nad aktywni ze skłonnościami patologicznymi (poj***y), bo tacy stanowią zagrożenie dla innych poborowych.właśnie tacy mogą byc najlepsi, dobry dowódca będzie wiedział jak ich wykorzystac był film usazyda gdzie z "idiotów" powstała zgrana jednostka > Wszelkie zbrodnie wojenne, nadużycia i inne przestępstwa popełnione przez żołnierzy biorą się stąd, że NIKT nie zwraca uwagi na selekcję pozytywną by nie dawać broni i władzy "ludziom" którzy ich NIGDY nie powinni posiadać.maszyny do zabijania sa najlepsze dla zwyciestwa selekcja pozytywna spowodowała by, że przerywają walki, ida na piwo i już nie wracają do samozabijania wojna może być pozytywna, najmują się "bandyci" z jednej i drugiej strony, odczuwajacy przyjemność z zabijania, się pozabijają i po wojnie Rosja i Ukraina będzie wyczyszczona z psychopatów
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|