Racjonalista - Strona głównaDo treści
Monitoring do domu jednorodzinnego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-02-2025 12:41Brits (16 punktów)
(zablokowany)
Monitoring do domu jednorodzinnego
Szukam monitoringu do domu jednorodzinnego i nie wiem, na co zwrócić uwagę. Lepiej wybrać kamery przewodowe czy bezprzewodowe? Czy warto inwestować w modele z funkcją detekcji ruchu i podczerwienią?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diron (19 punktów)
>Szukam monitoringu do domu jednorodzinnego i nie wiem, na co zwrócić uwagę. Lepiej wybrać kamery
>przewodowe czy bezprzewodowe? Czy warto inwestować w modele z funkcją detekcji ruchu i
>podczerwienią?

Jeśli nie chcesz wiercenia i przeciągania kabli, to lepszym wyborem będą kamery bezprzewodowe, które można łatwo zamontować i przenosić. Z kolei przewodowe systemy są bardziej stabilne i nie zależą od WiFi. Dobrze, żeby kamery miały detekcję ruchu, bo wtedy dostajesz powiadomienia tylko wtedy, gdy faktycznie coś się dzieje, a nie przy każdym podmuchu wiatru. Podczerwień jest też super opcją, bo zapewnia dobrą widoczność w nocy. Nowoczesne systemy, jak EZVIZ, mają dodatkowo funkcje sztucznej inteligencji, które rozpoznają np. ludzi i zwierzęta, żeby uniknąć fałszywych alarmów. Jeśli chcesz poczytać więcej o takich rozwiązaniach, sprawdź tutaj: www.kreodo(*)dla-nowoczesnego-domu-382.html

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365