>Witajcie, czy w nowych domach rekuperacja jest standardem? Czy wykonywac?
Wykonywać i korzystać z rekuperacji. Pomieszczenia są stale wietrzone (w zależności od tego jaką moc się ustawi) Od siebie mogę też dać namiar na firmę, która może ją zamontować aquaex.pl/