Racjonalista - Strona głównaDo treści
rekuperacja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-02-2025 07:36wines (12 punktów)rekuperacja
Jestem na etapie budowy domu w Lublinie i zastanawiam się nad montażem rekuperacji. Dużo się o tym mówi, ale nie wiem, czy rzeczywiście warto. Czy faktycznie są zauważalne oszczędności na ogrzewaniu i lepsza jakość powietrza? Jak wygląda użytkowanie na co dzień – czy wymaga dużo serwisowania?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Memlon2000! (-1 punktów)
(zablokowany)
>Jestem na etapie budowy domu w Lublinie i zastanawiam się nad montażem rekuperacji. Dużo się o tym
>mówi, ale nie wiem, czy rzeczywiście warto. Czy faktycznie są zauważalne oszczędności na ogrzewaniu
>i lepsza jakość powietrza? Jak wygląda użytkowanie na co dzień - czy wymaga dużo serwisowania?

Mam rekuperację od ponad roku i naprawdę polecam. Powietrze w domu jest o wiele lepsze, zwłaszcza zimą - nie trzeba otwierać okien, nie ma problemu z wilgocią, a i rachunki za ogrzewanie trochę spadły. W użytkowaniu jest bezproblemowa - raz na kilka miesięcy wymieniam filtry i raz w roku robię przegląd. Jeśli budujesz dom, to warto to zrobić od razu, bo późniejszy montaż wiąże się z większym remontem. Jeśli szukasz firmy w Lublinie, to sprawdź ultrawent.pl/ - robią kompleksowy montaż i mają dobre opinie.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365