> Zastanawiam się nad elewacją z blachy do mojego domu. Nie wiem tylko, czy to dobry pomysł, bo nigdy> nie widziałem tego na żywo. Jakieś rady?> Zastanawiam się nad elewacją z blachy do mojego domu. Nie wiem tylko, czy to dobry pomysł, bo nigdy> nie widziałem tego na żywo. Jakieś rady?U mnie blacha na elewacji sprawdza się już od kilku lat. Największym plusem jest to, że nie trzeba jej co chwilę odnawiać. Wystarczy umyć raz na jakiś czas i wygląda jak nowa. Oczywiście, jak każda blacha, może się wgnieść, ale to raczej przy ekstremalnych sytuacjach. Jak chcesz się upewnić, czy to dla Ciebie, sprawdź różne wzory i kolory tutaj: pokrycia.pl/blacha-t14-elewacja Nie wiem czy kładłabym elewację na całości, ale na fragmencie wygląda naprawdę dobrze
|