>Jestem na etapie remontu kuchni. >Doradzicie co się Wam najlepiej sprawdziło? A co niekoniecznie?
Moim zdaniem kit to są obrotowe półki w narożnych szafkach, ponieważ nie wykorzystują w pełni miejsca. Kitem też są łamane drzwi w narożnych szafkach. Hit to płyta indukcyjna i szkło między dolnymi i górnymi szafkami, a także młynek do odpadków. Podstawą są również dobrej jakości prowadnice meblowe uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe