> Czy warto jest zamontować w domu rekuperację?> No i czy możecie polecić firmę w Krakowie do montażu?Jestem bardzo zadowolony u mnie dom dosyć duży podpiwniczony około 260 m2Nie mieszkam na stałe w nim ostatnio byłem 3 tyg temu Reku chodzi na najniższym ustawieniu temp w domu oscyluje pomiędzy 18-19 st okna zamknięte rolety zew opuszczone. Daję tutaj również namiar na firmę, która od wielu lat montuje takie instalacje venteco.com/ Powinni wycenić instalację.
|