Racjonalista - Strona głównaDo treści
Watek pod tytulem: Do jasnej cholery!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
08-06-2008 17:07darlove (2804 punktów)Watek pod tytulem: Do jasnej cholery!
Ocena 9 na 9
To, co sie ostatnio dzieje na tym forum z moderatorami, wola o pomste do nieba. Ja sie zapytuje: Kto tych ludzi wyznacza do moderowania? Czy to ma byc jakis zart? Nie kompromitujciez tego forum. Moderatorzy uzewnetrzniaja tutaj jakies swoje fobie i niespelnienie w roznych dziedzinach, ale dlaczego to ma obchodzic nas, uzytkownikow, dzieki ktorym caly ten interes sie kreci? Nie bede juz wspominal o infantylizmie niektorych, bo zenada jest wielka. Nie moze byc tak, ze moderator - a wiele takich przypadkow widzialem - blokuje watek, bo WYDAJE MU/JEJ SIE, ze zaraz poleca inwektywy, czy cos podobnego. Wydawac to sie moze religiantom, ze Bog istnieje, ale nie ludziom racjonalnie myslacym! Ocena musi nastepowac wzgledem rzeczywistych dzialan, a nie zamierzen, na milosc boska. A co do inwektyw... inwektywa inwektywie nierowna, a ocena, czy ktos przesadzil, czy nie, powinna byc bardziej wywazona, tyle ze do prawidlowej oceny potrzeba ludzi, ktorzy maja pod kopula troche rozumu, a nie upajajacych sie tymczasowo wladza, jaka daje pozycja moderatora. TO WSZYSTKO DO PRZEMYSLENIA DLA WAS, DRODZY MODERATORZY I MODERATORKI (nie wiem, ktore gorsze).

Aha, i jeszcze jedno. Zobowiazuje sie, ze nigdy przenigdy nie usune jakiegokolwiek posta z watku, ktory zalozylem. Nie odchodzi mnie, ze niektorzy moga mnie wyzwac od takich i owakich. Co sie liczy to to, ze "nie zgadzam sie z toba, ale bede walczyl o twoje prawo do gloszenia swoich opinii". Tak mi dopomoz.... whoever.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Post otrzymał ode mnie plus, o czym uprzejmie donoszę, ponieważ w postach początkowych nie pokazuje się ich punktowe saldo.
.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Post otrzymał ode mnie plus, o czym uprzejmie donoszę, ponieważ w postach początkowych nie pokazuje się ich punktowe saldo.
>.
Twój post otrzymał ode mnie też "+". I może wyciągnij z tego wnioski. Osnowo sympatyczny.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
10-06-2008 17:17 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Twój post otrzymał ode mnie też "+". I może wyciągnij z tego wnioski.
Wyciągam więc wniosek, że się ze mną zgadzasz.
.
10-06-2008 20:02 
 Ocena 1 na 1
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>>Twój post otrzymał ode mnie też "+". I może wyciągnij z tego wnioski.
>Wyciągam więc wniosek, że się ze mną zgadzasz.
>.
Tym razem TAK!
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Znasz jakieś forum, na którym moderator nie działa pod dyktando swojego "widzimisię"?
Portal R miał już mnóstwo moderatorów, najmniej zakompleksiony, najbardziej inteligentny i najdłużej działający wydaje się być "placownik".
avenger (463 punktów)
>Znasz jakieś forum, na którym moderator nie działa pod dyktando swojego "widzimisię"?
>Portal R miał już mnóstwo moderatorów, najmniej zakompleksiony, najbardziej inteligentny i najdłużej działający wydaje się być "placownik".
Może zróbmy demokratyczne wybory moderatorów?Jeśli my ,jako uczestnicy forum sami sobie wybierzemy ,modów to będzie najlepiej no nie?Jak chcecie ,to ja zostanę waszym modem ,albo ktoś inny pozdrawiam.
09-06-2008 01:38 
 Ocena 3 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Może zróbmy demokratyczne wybory moderatorów
>
Precz z demokracją. Boże chroń królową Małgorzatę.
>
>ja zostanę waszym modem
>
Bóg jest niesprawiedliwy, ale nie aż tak, żeby do tego dopuścił.
Adam Barycki
avenger (463 punktów)

>Bóg jest niesprawiedliwy, ale nie aż tak, żeby do tego dopuścił.
>Adam Barycki
Nie narzucam się, wyrażam tylko chęć pomocy ,a tu taka wdzięczność no ładnie.
Myflowers (2721 punktów)

>>
>Precz z demokracją. Boże chroń królową Małgorzatę.

>Eee tam...
"Miała byc demokracja a tu każdy wygaduje, co mu się tylko podoba" /Lech Wałęsa/


Myślisz, że możesz wszystko? Trzaśnij drzwiami obrotowymi!!
10-06-2008 00:42 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>"Miała byc demokracja a tu każdy wygaduje, co mu się tylko podoba" /Lech Wałęsa/
>
Otóż to.
Adam Barycki
09-06-2008 01:25 
 Ocena 6 na 6
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>inteligentny i najdłużej działający wydaje się być "placownik".
>
Też lubię placownika , choć nie wiem dlaczego.
Adam Barycki
09-06-2008 23:20 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>inteligentny i najdłużej działający wydaje się być "placownik".
>>
>Też lubię placownika , choć nie wiem dlaczego.
Bo uroczo Pana banuje.
09-06-2008 23:52 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Bo uroczo Pana banuje.
>
Nie wiem czy uroczo, bo kiedy dostaję bana, oczy krwią mi zachodzą i żona się mnie boi.
Adam Barycki
Admirabilis (zablokowany)
>najmniej zakompleksiony, najbardziej inteligentny i najdłużej działający wydaje się być "placownik".
Właśnie ten jest chyba najgorszy i najgłupszy. Sorki. Najlepszymi i najbardziej zrównoważonymi są Volrath i Outsider.
09-06-2008 09:07 
 Ocena 2 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>najgorszy i najgłupszy.
>
Ja cię chyba stąd w...ę.
Adam Barycki
Admirabilis (zablokowany)
Coś wiem na ten temat....
Ciekawe jak szybko mój post zostanie stąd usunięty przez moderatorów. Dla ciekawostki dodam, że zostanie usunięty tylko z tego powodu, że autorem posta jestem ja.
09-06-2008 01:41 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>zostanie usunięty tylko z tego powodu, że autorem posta jestem ja.
>
Oni są złośliwi i dlatego nie usuną.
Adam Barycki
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Moderatorzy
>
To nie są ludzie, to maszyny są, do zabijania. Do tego jeżdżą na motorach jak Terminator II
Adam Barycki
PS Musi coś w tym być, skoro dwa razy się wyświetliło.
09-06-2008 07:55 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Moderatorzy
>>
>To nie są ludzie, to maszyny są, do zabijania. Do tego jeżdżą na motorach jak Terminator II
>Adam Barycki
>PS Musi coś w tym być, skoro dwa razy się wyświetliło.

To niech pan wyświetli jeszcze kilka razy. Ja do każdego dodam +
Pozdrawiam
09-06-2008 22:52 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>To niech pan wyświetli jeszcze kilka razy.
>
Właśnie znikło drugie wyświetlenie, to jeszcze bardziej potwierdza dziwność tego zjawiska. Cuda na tym forum, świat staje na głowie.
Adam Barycki
09-06-2008 23:03 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>To niech pan wyświetli jeszcze kilka razy.
>>
>Właśnie znikło drugie wyświetlenie, to jeszcze bardziej potwierdza dziwność tego zjawiska. Cuda na tym forum, świat staje na głowie.

Pytam więć. Kto to są oni , co znikneli post ?
09-06-2008 23:30 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Pytam więć. Kto to są oni , co znikneli post ?
>
O tych co znikiwują strach nawet myśleć, a co dopiero pisać.
Adam Barycki
09-06-2008 23:34 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Pytam więć. Kto to są oni , co zniknęli post ?
>>
>O tych co znikiwują strach nawet myśleć, a co dopiero pisać.
Wszystko tłumaczy Paragraf 22, Tam też jednego zniknęli.
10-06-2008 00:21 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Tam też jednego zniknęli.
>
Tu jednego znikiwują nie jeden raz.
Adam Barycki
11-06-2008 13:11 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)

>Pytam więć. Kto to są oni , co znikneli post ?
To Mali ludzie w żółtych płaszczach z nimi nie ma żartów.
12-06-2008 23:18 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>w żółtych płaszczach
>
Bez kołnierza.
Adam Barycki
Głąbiński (3538 punktów)
...
>Moderatorzy uzewnetrzniaja tutaj jakies swoje fobie i niespelnienie w roznych dziedzinach,
...
Trudno dyskutować w sferze abstrakcji i ogólników, potrzebne są konkrety. Proponuję omówienie przykładu zablokowanej wypowiedzi: w jaki sposób została "zablokowana" (usunięcie, skrócenie ... itd), oraz jakie były powody.

Stach M. G.
Małgorzata (3242 punktów)
>tyle ze do prawidlowej oceny potrzeba ludzi, ktorzy maja pod kopula troche rozumu

   Bardzo proszę o wyjaśnienie Pańskiej tezy o moich brakach rozumu pod kopułą. Proszę o wypowiedź krótką, rzeczową , logiczną i na temat. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało...

   Pozdrawiam

kol jom hu hizdamnut chadasza
09-06-2008 22:53 
 Ocena 5 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>o wypowiedź krótką, rzeczową , logiczną
>
Ale Pani ma wymagania.
Adam Barycki
09-06-2008 23:16 
 Ocena 4 na 4
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>tyle ze do prawidlowej oceny potrzeba ludzi, ktorzy maja pod kopula troche rozumu
>   Bardzo proszę o wyjaśnienie Pańskiej tezy o moich brakach rozumu pod kopułą. Proszę o wypowiedź krótką, rzeczową , logiczną i na temat. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało...

To racjonalista wypowiada się krótko, rzeczowo, logicznie i na temat? Zauważyłem na Forum kilka takich wypowiedzi, ale wyjątek nie czyni reguły. Zgodziłbym się z przedmówcą, że do prawidłowej oceny potrzeba mieć cos w głowie. Ale nie mogę. Bo on nie ma racji. Rację mam tylko ja. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało.
10-06-2008 00:05 
 Ocena 1 na 1
Małgorzata (3242 punktów)
>Zgodził bym się z przedmówcą, że do prawidłowej oceny potrzeba mieć cos w głowie. Ale nie mogę. Bo on nie ma racji. Rację mam tylko ja. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało.

   W takim razie jakie braki zarzuca Pan mojej głowie?

   Pozdrawiam

P.S. Zgodziłabym się z Panem w kwestii Pana polszczyzny. Ale nie mogę. Rację mam tylko ja. Jak na prawdziwą racjonalistkę przystało.

kol jom hu hizdamnut chadasza
10-06-2008 00:24 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Zgodził bym się z przedmówcą, że do prawidłowej oceny potrzeba mieć cos w głowie. Ale nie mogę. Bo on nie ma racji. Rację mam tylko ja. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało.
>   W takim razie jakie braki zarzuca Pan mojej głowie?
>   Pozdrawiam
>P.S. Zgodziłabym się z Panem w kwestii Pana polszczyzny. Ale nie mogę. Rację mam tylko ja. Jak na prawdziwą racjonalistkę przystało.
Aż mi wstyd. Nic Szanownej Pani nie zarzucam . Stwierdziłem tylko, że na innym forum, zgodziłbym się z przedmówcą w kwestii konieczności posiadania czegoś w głowie, jako warunek niezbędny, dokonania prawidłowej oceny. Nie bardzo wiem skąd przypuszczenie, że dotyczy to Pani.
10-06-2008 00:49 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>   W takim razie jakie braki zarzuca Pan mojej głowie?
>
Jeden Pan tu pisał, że nie ma Pani w ogóle braków, a ja mu wierzę.
Adam Barycki
10-06-2008 09:27 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>   W takim razie jakie braki zarzuca Pan mojej głowie?
>>
>Jeden Pan tu pisał, że nie ma Pani w ogóle braków, a ja mu wierzę.

Przypominam sobie. Było to odrobinę eteryczne.
10-06-2008 09:37 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Było to odrobinę eteryczne.
>
Nie, to pisał racjonalista i pisał konkretnie.
Adam Barycki
10-06-2008 09:49 
 Ocena 3 na 3
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Było to odrobinę eteryczne.
>>
>Nie, to pisał racjonalista i pisał konkretnie.

Bana nie dostał. Chyba ta konkretność się spodobała. Ale eteryczna-erotyczność dała się zauważyć.
10-06-2008 10:04 
 Ocena 2 na 2
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>Bana nie dostał.
Ale Pan Psyk go upomniał. Po długiej walce z sobą dałam mu za to plusa.
10-06-2008 10:17 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Ale Pan Psyk go upomniał.
>
Ja bym mu za to dał minusa.
Adam Barycki
10-06-2008 10:50 
 Ocena 2 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Ale Pan Psyk go upomniał.
>>
>Ja bym mu za to dał minusa.

Ja też bym dał minus. W końcu przez tę wypowiedź, ktoś przybliżył nam postać moderetora ( w tym przypadku moderatorki) Nie jest już odległa i anonimowa, bezosobowa. Jest kobietą z krwi i kości i posiada atrybuty (wg zeznań świadka całkiem urocze)
10-06-2008 11:07 
 Ocena 2 na 2
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>całkiem urocze
>
A do tego szaleje na motorze, w skórach.
Adam Barycki
10-06-2008 11:12 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>całkiem urocze
>>
>A do tego szaleje na motorze, w skórach.

No to leżę u jej stóp.
10-06-2008 11:14 
 Ocena 2 na 2
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>No to leżę u jej stóp.
>
U koła.
Adam Barycki
10-06-2008 11:20 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>No to leżę u jej stóp.
>>
>U koła.

Nawet pod.
10-06-2008 11:44 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>pod.
>
Ostrożnie, to nie jest motorynka.
Adam Barycki
stachmg
Mam wrażenie, że można z nin. "dyskusji" wysnuć gólny wniosek na przyszłość: nie dawać się wplątać w trollowatą wymianę zdań.
10-06-2008 12:18 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>nie dawać się wplątać w trollowatą wymianę zdań.
>
Panu to nie grozi, bo trollem nigdy Pan nie będziesz.
Adam Barycki
10-06-2008 20:30 
 Ocena 1 na 1
Małgorzata (3242 punktów)
   Panowie: witwos i barycki,

   Z coraz większym zainteresowaniem obserwuję rozwój wydarzeń w tym wątku. Jestem zaniepokojona Waszym ezoteryczno-erotycznym stanem ducha. Czyżby to było wszystko na co Was stać?:

>Jest kobietą z krwi i kości i posiada atrybuty (wg zeznań świadka całkiem urocze)

>A do tego szaleje na motorze, w skórach.

>Ostrożnie, to nie jest motorynka

   Pozdrawiam


kol jom hu hizdamnut chadasza
10-06-2008 23:11 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Czyżby to było wszystko na co Was stać?:
>>Jest kobietą z krwi i kości i posiada atrybuty (wg zeznań świadka całkiem urocze)
>>A do tego szaleje na motorze, w skórach.
>>Ostrożnie, to nie jest motorynka
Naprawdę skromniutko... Może zapomnieli jaki jest tytuł wątku?
.
11-06-2008 01:13 
 Ocena 3 na 3
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)

>Naprawdę skromniutko... Może zapomnieli jaki jest tytuł wątku?

A jaki? Zapomniałam
11-06-2008 17:05 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>>Może zapomnieli jaki jest tytuł wątku?
>A jaki? Zapomniałam
Tytuł - jaki jest - każdy widzi.
.
11-06-2008 23:41 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Tytuł - jaki jest - każdy widzi.
>
Ale nie każdy jest tak przewrotny.
Adam Barycki
11-06-2008 23:39 
 Ocena 1 na 1
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Czyżby to było wszystko na co Was stać?:
>
Nie. Choć bardzo się lękam Osnowy , to dodam jeszcze, że jest Pani urocza.
Adam Barycki
10-06-2008 10:12 
 Ocena 3 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>dała się zauważyć.
>
Jak widać, każdy ateista jest teistą, lubi absoluty.
Adam Barycki
10-06-2008 10:43 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>dała się zauważyć.
>>
>Jak widać, każdy ateista jest teistą, lubi absoluty.
Absolutnie lubię eteryczną erotykę.
10-06-2008 11:11 
 Ocena 2 na 2
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>eteryczną erotykę.
>
Dla niej, choć ciężko, to i od Absolutu można się powstrzymać. Byle nie za długo.
Adam Barycki
11-06-2008 23:19 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
. Proszę o wypowiedź krótką, rzeczową , logiczną i na temat. Jak na prawdziwego racjonalistę przystało...

Pani Małgorzato. Buszuję po Forum w poszukiwaniu odpowiedzi, kim jest racjonalista. Trudno jest w gąszczu wypowiedzi, często sprzecznych , nadać racjonaliście jednoznacznych cech, Czy zechciałaby Pani mi istotę racjonalizmu przybliżyć. Może być to w krótkich "żołnierskich słowach". np. w punktach. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Satyr (4285 punktów)
>To, co sie ostatnio dzieje na tym forum z moderatorami, wola o pomste do nieba.

A ja proponuje zrobić na forum dział "Wolna amerykanka", czyli coś tylko dla odważnych.

Zero zasad: dozwolone wszystkie chwyty, będzie można obrażać, argumentować ad personam, siać inwektywy, bez powodu zmieniać temat i straszyć piekłem. No i zero moderacji.
10-06-2008 09:40 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Zero zasad:
>
No, chciałbyś Pan.
Adam Barycki
Wojtek (3465 punktów)
Uzewnętrznię swoje fobie. Główną moją fobią jest to, że drżę cały na myśl o setkach wątków w przyszłości, traktujących o meandrach wiar przeróżnych, przez co oderwanych całkiem od rzeczywistości, o dyskusjach z gruntu jałowych. Przerażają mnie użytkownicy uważający własne zdanie za jedynie wiążące. Dreszcz przechodzi mnie na myśl o rzeszach forumowiczów nie potrafiących znaleźć innego argumentu niż "nieuk", "ignorant", "kłamca".
Nie oczekuję, że forum to stanie się miejscem wymiany myśli ludzi światłych i bez kompleksów. Do takiego stanu rzeczy brak jeszcze całych lat świetlnych. Acz podstawowe prawidła kulturalnej dyskusji są na tyle proste, że większość ludzi jest w stanie je pojąć. Niestety, pojmowanie a stosowanie to dwie różne rzeczy. By stosować, trzeba się wysilić, pomyśleć, emocje wyciszyć. O ileż łatwiej przywalić komuś "idiotą", "pacanem" czy czymś cięższym. A i dyskurs wigoru nabiera, boć moderatorzy się włączają, te okrutne policmajstry. Kurde, toż to śmieszne, żałosne nawet.
Jak kto źle się czuje na tym forum to droga wolna. Nie ma przymusu wypowiadania się na tym forum. Jest wiele innych, bez opresywnej moderacji. Droga wolna! Są nawet takie miejsca, w których motyw wyciągania z odbytu twarzy spotka się z aplauzem. Zaraz, jak to było... acha - koprofilia zdaje się. Forów dla niezbyt lotnych i jednocześnie niezbyt kulturalnych też jest sporo - jakieś onety i tym podobne. Po cóż zatem się męczyć na tym.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-06-2008 09:19 
 Ocena 4 na 4
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>Są takie miejsca, w których motyw wyciągania z odbytu twarzy spotka się z aplauzem.

Widzę, że zaszokował Pana mój tekst, w którym zasugerowałam komuś, że powinien swoją twarz wyjąć sobie z tyłka. Skoro jest Pan taki delikatny (a nie mogę przejść obok tego obojętnie), wezmę pod uwagę poniższą radę:

>trzeba emocje wyciszyć

i nie wejdę do wątku, w którym zdaje się wieszają psy na ideologii bardzo bliskiej mojemu sercu. Przecież co ja mogłabym tam nawyprawiać broniąc swoich ideałów. A ostrzeżenie już mam. I nie mam u Pana, jak ja to nazywam - "pakietu życzliwych upomnień".

>Dreszcz przechodzi mnie na myśl o rzeszach forumowiczów nie potrafiących znaleźć innego argumentu niż "nieuk", "ignorant", "kłamca".

Często argumentów utrzymanych w fatalnym stylu używają członkowie PSR-u. Zamiast drżeć, wystarczyłoby przestać dawać co poniektórym "życzliwe upomnienia". Regulamin obowiązuje wszystkich. Chyba, że się mylę.

>Jak kto źle się czuje na tym forum to droga wolna. Droga wolna! Po cóż zatem się męczyć na tym forum.

W odpowiedzi do mnie w innym wątku sam Pan napisał: "Męczy mnie to forum". Dlaczego Pan nie odejdzie? Zaczyna Pan już drżeć. Trzeba dbać o zdrowie. Po 30-ce nie ma żartów. Wiem, co mówię (rocznik '74)
Wojtek (3465 punktów)
>>trzeba emocje wyciszyć
> i nie wejdę do wątku, w którym zdaje się wieszają psy na ideologii bardzo bliskiej mojemu sercu. Przecież co ja mogłabym tam nawyprawiać broniąc swoich ideałów.
Co ma wspólnego obrona ideałów z rzucaniem inwektyw? Wiem oczywiście, że w historii ludzkości wielokrotnie broniono jakichś ideałów przy pomocy środków daleko bardziej zabójczych. Broniono ich przed innymi ludźmi, o innych ideałach. Utwierdza mnie to zresztą w przekonaniu, że człowiek to istota jeszcze bardzo prymitywna. Dodatkowo, przekonuje mnie to, że człowiek będzie postępować rozsądnie, o ile wyczerpie wszelkie inne możliwości.
Ja nie jestem delikatny. Cenię jedynie rzeczową wymianę myśli. Gdy w grę zaczynają wchodzić emocje, wiedzione podstawowymi instynktami, nie wymienia się już myśli a razy.

>>Dreszcz przechodzi mnie na myśl o rzeszach forumowiczów nie potrafiących znaleźć innego argumentu niż "nieuk", "ignorant", "kłamca".
> Często argumentów utrzymanych w fatalnym stylu używają członkowie PSR-u. Zamiast drżeć, wystarczyłoby przestać dawać co poniektórym "życzliwe upomnienia". Regulamin obowiązuje wszystkich. Chyba, że się mylę.
Nie myli się Pani. I nie zamierzam nikogo życzliwie upominać. Wyłącznie ostrzegać i banować - to chyba najlepszy sposób.

> W odpowiedzi do mnie w innym wątku sam Pan napisał: "Męczy mnie to forum". Dlaczego Pan nie odejdzie? Zaczyna Pan już drżeć. Trzeba dbać o zdrowie. Po 30-ce nie ma żartów. Wiem, co mówię (rocznik '74)
Mój rocznik... Nie odejdę, jestem uparty. Poczekam aż odejdą Ci, którzy robią z tego forum bajzel.

Pozdrawiam



ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-06-2008 12:21 
 Ocena 1 na 1
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)

Ale mi Pan przygadał w dwu wątkach. Aż mi się łyso zrobiło.

>Co ma wspólnego obrona ideałów z rzucaniem inwektyw?

Wie Pan, mogę się tak zatracić w dyskusji, że zapomnę na jakim portalu jestem.
Nacjonalista, racjonalista - można się pomylić. A przecież jestem w czwórce do wywalenia. Kiedy wychodzę z "mojego" forum poddaję się kwarantannie zanim tu wejdę. To "moje" forum jest ściśle tajne, i nawet lepiej. Gdyby Pan tam wszedł, załamałby się Pan. Tak zażarcie dyskutujemy. Bez moderatora. Nie ma tam miejsca na cackanie się ze sobą. No, ale cel tego jest szczytny - przyszłość naszej Ojczyzny.

>Nie odejdę, jestem uparty. Poczekam aż odejdą Ci, którzy robią z tego forum bajzel.

Nie odejdę, jestem uparta. Będzie Pan musiał mnie wyrzucić.
Bez odbioru.
10-06-2008 12:31 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
>>Co ma wspólnego obrona ideałów z rzucaniem inwektyw?
>Wie Pan, mogę się tak zatracić w dyskusji, że zapomnę na jakim portalu jestem.
>Nacjonalista, racjonalista - można się pomylić. A przecież jestem w czwórce do wywalenia. Kiedy wychodzę z "mojego" forum poddaję się kwarantannie zanim tu wejdę. To "moje" forum jest ściśle tajne, i nawet lepiej. Gdyby Pan tam wszedł, załamałby się Pan. Tak zażarcie dyskutujemy. Bez moderatora. Nie ma tam miejsca na cackanie się ze sobą. No, ale cel tego jest szczytny - przyszłość naszej Ojczyzny.
Drżę zatem jeszcze o Ojczyznę.

> Nie odejdę, jestem uparta. Będzie Pan musiał mnie wyrzucić.
Nie zamierzam. Jedyne co zamierzam, to reagować na każdy przejaw braku kultury i łamania regulaminu.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-06-2008 12:42 
 Ocena 1 na 1
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>Drżę zatem jeszcze o Ojczyznę.

Zupełnie niepotrzebnie. Niech mi Pan wierzy - o przyszłość naszego kraju martwią się wytrawni profesjonaliści.
11-06-2008 00:54 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
>Zupełnie niepotrzebnie. Niech mi Pan wierzy - o przyszłość naszego kraju martwią się wytrawni profesjonaliści.
Proszę mi pozwolić się jednak bać o moją Ojczyznę. Nie ufam, po prostu, Pani ocenie profesjonalizmu. Ufam jedynie, że rzeczeni profesjonaliści nie będą mieli nigdy szans by się tym biednym krajem zająć.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
11-06-2008 09:33 
 Ocena 3 na 3
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)

Panie Moderatorze
Czy pisząc do mnie odpowiedzi w dwu wątkach, nie dostał Pan komunikatu, że wyłączyłam Pańskie wypowiedzi? Jeśli tak, to po co Pan odpowiadał? Czyżby po to, żeby mnie sprowokować? Nie wierzę. Na pewno wyciągnęłam złe wnioski.

>Nie upoważniłam Pana do dawania mi rad.
>Jakoś mnie nie interesuje posiadanie od Pani upoważnień.

A powinno. Pańska za przeproszeniem władza nade mną zaczyna się i kończy tylko na tym forum. Nie będzie mi Pan dawał rad. Jeśli czegoś nie wiem, nie będę się tego uczyła od Pana. Pan może najwyżej dać mi ostrzeżenie, a ja jako zwolennik żelaznej dyscypliny - dostosuję się.

>Nie ufam, po prostu, Pani ocenie profesjonalizmu.

A ja nie ufam ludziom, którzy kreują się na kogoś, kim nigdy nie będą. Jako moderatorowi, powiem Panu, że rzemiosła moderacji proszę się uczyć od Pana Placownika. Do moderatora profesjonalisty, to Panu daleko.

To miło ze strony Pana Darlove, że założył taki wątek. Można sobie wiele wyjaśnić.

>Proszę mi pozwolić się jednak bać o moją Ojczyznę.

Pozwalam.
11-06-2008 10:48 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
Pani Saggitarius,

> A powinno. Pańska za przeproszeniem władza nade mną zaczyna się i kończy tylko na tym forum.
Kończy się w tym samym miejscu gdzie zaczyna się Pani możliwość zabronienia mi dawania sobie dobrych rad. Na tym forum mogę dawać Pani tyle rad ile wlezie. Nie musi Pani ich słuchać, acz ja mogę je dawać. Dokładnie tak samo jak Pani może mi takich rad dawać mnóstwo, co zresztą Pani robi. Też nie robią na mnie wrażenia, bo też się od Pani niczego nie nauczę.

Pozdrawiam

P.S. Proponuję zakończyć już naszą miłą wymianę zdań, wedle Pani sugestii.


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
11-06-2008 11:02 
 Ocena 3 na 3
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)

Jeszcze tylko maleńka uwaga
>Pani Saggitarius,
Sagittarius.
Kiedyś wytknęłam tę literówkę Panu Psykowi, nie zrozumieliśmy się i On mnie wtedy strasznie sponiewierał, ten Strzelec-Nerwus. Mam nadzieję, że akurat Pan tego nie zrobi.

>Na tym forum mogę dawać Pani tyle rad ile wlezie.
Rety, jaki Pan władczy. Chyba się w Panu ZABUJAM.

>Dokładnie tak samo jak Pani może mi takich rad dawać mnóstwo, co zresztą Pani robi.
Ja się tylko o Pana troszczę. A Pan się na mnie drze.

>Proponuję zakończyć już naszą miłą wymianę zdań, wedle Pani sugestii.
Pan chce skończyć, bo nie może sobie ze mną poradzić.
12-06-2008 01:42 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Pan chce skończyć, bo nie może sobie ze mną poradzić.
>
To taka męska urażona ambicja.
Adam Barycki
13-06-2008 09:36 
 Ocena 3 na 3
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>To taka męska urażona ambicja.
Ogłaszam, że Pan Wojtek przegrał ze mną pojedynek na punkty. Cha, cha. Nie ma co. Jestem tu lubiana. Nie mam wyjścia i muszę tu zostać. Nie mogę przecież opuścić moich fanów.
13-06-2008 10:01 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Pan Wojtek przegrał ze mną pojedynek na punkty.
>
To był nokaut.
>
>Nie mam wyjścia
>
Nigdy Pani nie miała.
Adam Barycki
13-06-2008 10:36 
 Ocena 2 na 2
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)

Teraz by się moderator przydał, żeby poprawić mój błąd ortograficzny. Ale wpadka.
Ale mi się nie podkreśliło na czerwono.
>To był nokaut.
Pan W. się długo nie podniesie.
13-06-2008 22:20 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Pan W. się długo nie podniesie.
>
Może pan P. mu pomoże, o ile sam będzie w stanie utrzymać się na nogach.
Adam Barycki
12-06-2008 00:03 
 Ocena 5 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>o przyszłość naszego kraju martwią się wytrawni profesjonaliści.
>
W całej historii o przyszłość wszelkich krajów martwili się tylko profesjonaliści. Niestety, prosty lud nie potrafił nigdy tego docenić i zawsze bał się profesjonalistów.
Adam Barycki
12-06-2008 00:18 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>I nie zamierzam nikogo życzliwie upominać. Wyłącznie ostrzegać i banować - to chyba najlepszy sposób.
>
Kpi sobie Pan z Pani sagittarius , a fakty są takie, że ulega Pan jej prowokacjom i do tego ta niepewność, jak dziecko.
Adam Barycki
12-06-2008 23:32 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Poczekam aż odejdą Ci
>
Jestem nieśmiertelny.
Adam Barycki
10-06-2008 21:07 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
> Widzę, że zaszokował Pana mój tekst, w którym zasugerowałam komuś, że powinien swoją twarz wyjąć sobie z tyłka.

Mnie (dla przypomnienia).
11-06-2008 18:30 
 Ocena 2 na 2
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>Mnie (dla przypomnienia).
Och, dostałam wersję z "mi". Panie Psyk, Panie publicysto, toż się nie godzi tak pisać.
Dziękuję za przypomnienie, ale nie trzeba było. Mam dobrą pamięć. Szczególnie do tego, co do mnie ludzie mówią. A te niemiłe rzeczy, to pamiętam do grobowej deski.
A swoją drogą zaczepia mnie Pan.
Jest Pan dobrym gospodarzem. Filtr działa. Ale moja ciekawość była silniejsza i musiałam zerknąć na to, co Pan napisał tu i ówdzie.
11-06-2008 19:51 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
>>Mnie (dla przypomnienia).
>Och, dostałam wersję z "mi". Panie Psyk, Panie publicysto, toż się nie godzi tak pisać.

Mi to Pani mówi?
10-06-2008 10:03 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Zaraz, jak to było...
>
...ucieczka przed sobą. Odnoszę wrażenie, że cały Pański tekst jest tylko pretekstem do komunikacji z Panią sagittarius . Podobnie jak Pan Psyk, tak i Pan wstydzicie się przyznać, że lubicie osobę o innym światopoglądzie, dlatego zamiast wyznać sympatię, atakujecie ją swoją agresją, zupełnie jak dzieci. Pan nawet chciałby się jej pozbyć, żeby zagłuszyć swoje rozterki. Egoista.
Adam Barycki
10-06-2008 12:26 
 Ocena 2 na 4
Wojtek (3465 punktów)
Oczywiście Panie Adamie. Cenię Pańską przenikliwość w kwestii oceny ludzkiej natury. Obaj, z Panem Psykiem, jesteśmy cichymi wielbicielami Pani Saggitarius. I oczywiście atakujemy ją, zagłuszając własne poczucie niespełnienia.
Jak dzieci. Ale to takie dziecięce forum. Wszyscy walą się łopatkami po łbach, bo ich samochodzik lepszy.
Proszę zaspokoić moją ciekawość, kiedy będzie Pan częściej pisał na temat? Dobrze Pan to robi, choć wyszukanie takiego sensownego posta wśród setek przypadków Pańskiej twórczości, graniczy z cudem. Ponadto, przypominam, że regulamin nie dozwala zaśmiecania wątków.

Pozdrawiam



ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-06-2008 13:24 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>regulamin nie dozwala
>
Wielka literatura rozjeżdża regulaminy motorem (przykład: Balladyna Hanuszkiewicza ).
Adam Barycki
10-06-2008 21:09 
 Ocena 2 na 2
Psyk (14071 punktów)
>...ucieczka przed sobą. Odnoszę wrażenie, że cały Pański tekst jest tylko pretekstem do komunikacji z Panią sagittarius . Podobnie jak Pan Psyk, tak i Pan wstydzicie się przyznać, że lubicie osobę o innym światopoglądzie, dlatego zamiast wyznać sympatię, atakujecie ją swoją agresją, zupełnie jak dzieci. Pan nawet chciałby się jej pozbyć, żeby zagłuszyć swoje rozterki. Egoista.
>Adam Barycki
>
Adasiu, od lubienia osób o innym światopoglądzie mam Ciebie.
11-06-2008 22:58 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>Adasiu, od lubienia osób o innym światopoglądzie mam Ciebie.
>
Ja też Pana polubiłem od samego początku, ludzie dobrzy jak my, mają intuicję.
Adam Barycki
11-06-2008 10:14 
 Ocena 1 na 1
sagittarius (1132 punktów)
(zablokowany)
>cały Pański tekst jest tylko pretekstem do komunikacji z Panią sagittarius
Postaram się nie dać Panu Wojtkowi pretekstu do komunikacji ze mną.
>Podobnie jak Pan Psyk, tak i Pan wstydzicie się przyznać, że lubicie osobę o innym światopoglądzie
Nie mogę nie zauważyć delikatności w reakcjach obu wymienionych Panów na Pańskie wnioski. Prawda jest taka, że się nie lubimy. To się nie zmieni.
>atakujecie ją swoją agresją
Zapewniam Pana, że jeszcze tak na dobre nie zaczęli.
11-06-2008 12:23 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Zapewniam Pana, że jeszcze tak na dobre nie zaczęli.
>
Zapewniam Panią, że się zmienią, nie będą mieli wyjścia, to są dobrzy ludzie
Adam Barycki
10-06-2008 10:04 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Uzewnętrznię swoje fobie. Główną moją fobią jest to, że drżę cały na myśl o setkach wątków w przyszłości, traktujących o meandrach wiar przeróżnych,

Zaprawdę powiadam Tobie, nie lękaj się, przestań drżeć.
10-06-2008 12:28 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
>Zaprawdę powiadam Tobie, nie lękaj się, przestań drżeć.
Głos tak natchniony pomógł od razu. Przestałem. Dzięki Ci, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
10-06-2008 21:50 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Zaprawdę powiadam Tobie, nie lękaj się, przestań drżeć.
>Głos tak natchniony pomógł od razu. Przestałem. Dzięki Ci, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.

Cieszę się, że pomogłem
10-06-2008 13:26 
 Ocena 5 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>nie lękaj się, przestań drżeć.
>
To jest człowiek słabej wiary ateistycznej.
Adam Barycki
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Zróbmy konkurs piękności (wcześniejszych wypowiedzi)dla moderatorów
Najlepszy dostanie torebkę krówek i lokówkę.

placownik +5
celecrin +4
moderator(moderator) +1
Małgorzata 0
Wojtek -3
Wojtek (moderator) -5
Wojtek (moderator)(należy do PSR) -8

Nie mam tylko pomysłu co zrobić z tym, który zajmie ostatnie miejsce...
Gosia (9452 punktów)

>Nie mam tylko pomysłu co zrobić z tym, który zajmie ostatnie miejsce...

To chyba oczywiste.
Piekło dożywotniej moderacji.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Zróbmy konkurs piękności (wcześniejszych wypowiedzi)dla moderatorów
Proponuję hasło "Niech strój słów podkreśla urodę wypowiedzi moderatorów".

>moderator(moderator)
webmaster (moderator)?
.
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Zróbmy konkurs piękności (wcześniejszych wypowiedzi)dla moderatorów
>Najlepszy dostanie torebkę krówek i lokówkę.
>placownik +5
>celecrin +4
>moderator(moderator) +1
>Małgorzata 0
>Wojtek -3
>Wojtek (moderator) -5
>Wojtek (moderator)(należy do PSR) -8

Nie zgadzam się.

Wojtek 0 . Bo drży i jest lękliwy

Małgorzata 6. Koniecznie. Jeździ na motorze, ma atrybuty i w głowie coś.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365