Witam  Przeczytałem dzisiaj na stronie pewnej partii politycznej inf. (ciekawą) o kanale Superstacja. Racjonalista.pl jest portalem apolitycznym więc pominę źródło i poobcinam nieco. Mam nadzieję, że cytowany mi wybaczy  Znacie Superstacje? Ogladacie ten kanal telewizyjny? To takie TVN24 tylko w wersji amatorsko-prowizoryczno-low costowej.(...) To medium zdecydowanie laickie (delikatnie mowiac), a tak naprawde antyklerykalne. (...) A Superstacja (...) przy okazji antyklerykalizm, zdrowe patrzenie na rozne sprawy i wlasne poglady, z ktorymi nikt w superstacji sie nie kryje. (...)w Superstacji redaktorzy maja swoje poglady i walą z grubej rury. I jeszcze raz podkreslam: to jest stacja ewidentnie antyklerykalna (nie antykatolicka!). I co... ? i zyskuje ciagle co miesiac na ogladalnosci. Jak juz mowilem TVN rwie sobie wlosy z glowy. wiecej tutaj: www.bankier.pl/wiadomosc/Superst ... 98187.html (...) Wycięta większość tekstu to sugestie partyjne  ----- Z ciekawości oglądałem dzisiaj Superstację. Coś jest na rzeczy! Zachęcam do sprawdzenia. |