No i co z tego, że to było pytanie o adres? Forum "Filzofia i światopogląd" opisaliście jako "Można pofilozofować, albo porozmawiać o filozofii, a także o życiu i naszym postrzeganiu tego co nas otacza", a forum "Bazgroły" opisaliście jako "Piaskownica dla niuejdżowców, krzyżowców, inkwizytorów, guru itp." Niby skąd miałem wiedzieć, że uważacie, że zadawanie pytanie o to, gdzie jest poprawnie sformułowany ateizm jest to New-Age, szaleństwo odbijania Jerozolimy, palenie na stosach lub przekonanie o byciu przewodnikiem dla nieoświecionych, hę?
-----
|